• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-1614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

دادستان عنبرآباد خبر داد:

عامل نزاع و قتل جوان عنبرآبادی خود را تحویل دستگاه قضائی داد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد گفت: در راستای میثاق نامه عدالت و امنیت پایدار و با رایزنی دادستانی با سران طوایف و استفاده از ظرفیت میانجیگران، عامل قتل جوان عنبرآبادی، صبح امروز تحویل این مرجع قضائی شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یوسف سبحانی" اعلام کرد: طی یک سال گذشته یک هزار و 18فقره پرونده از طریق میانجیگران عنبرآبادی به صلح و سازش رسیده است که در این رابطه حوزه قضائی عنبرآباد رتبه اول استان را به خود اختصاص داده است.

وی در تشریح جزئیات خبر اظهار کرد: چهارشنبه هفته گذشته یکم خرداد ماه در پی نزاع دسته جمعی تعدادی جوان در شهرستان عنبرآباد متاسفانه یک نفر جوان به ضرب گلوله اسلحه شکاری کشته می شود.

این مقام قضائی عنوان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه قاتل که یک نوجوان 17ساله می باشد از صحنه جرم متواری می شود و بلافاصله بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حاضر و رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس و دادستانی قرار می گیرد.

سبحانی عنوان کرد: با توجه به اینکه در حوزه قضائی عنبرآباد نقش میانجیگران در حل و فصل دعاوی بسیار برجسته است و در سال گذشته رتبه اول استان را به خود اختصاص داده است، بلافاصله از ظرفیت میانجیگران استفاده شد و قاتل خود را به سیستم قضائی معرفی کرد.

وی گفت: قاتل در تحقیقات اولیه  علت وقوع این حادثه را یک اختلاف خانوادگی و کینه قدیمی اعلام کرده است و در حال حاضر با قرار بازداشت مناسب روانه زندان شده است.

به گزارش ایسنا، در چند ماه اخیر این چندمین قاتل مسلحی است که با رایزنی‌های صورت گرفته توسط دادستان‌های جنوب استان با سران طوایف و میانجیگران خود را به دستگاه قضایی معرفی کرده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: