• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-390-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه رفسنجان:

باید بستر اشتغال در شهرستان را با تسهیل گری فراهم کرد

امام جمعه رفسنجان گفت: زیرساخت های شهرستان برای اشتغال فراهم است لذا باید بستر اشتغال با تسهیل گری فراهم شود و روستائیان را در امر کشاورزی کمک کنیم که به بحث کشت گلخانه ای رو بیاورند.
 
به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام عباس رمضانی پور صبح امروز 4 خرداد ماه در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان اظهار کرد: انسان باید تلاش کند شب قدر را با شب زنده داری درک کند و برخی تمام ماه مبارک رمضان را بیدار می مانند تا شب قدر را درک کنند.

وی افزود: در روایتی، پیامبر اکرم(ص) می فرمایند کسی که شب قدر را درک کند عذاب تا سال آینده از او روی گردان و برطرف می شود. شب گذشته نیز جمعیت انبوهی از مردم بویژه جوانان در این مراسم شرکت کرده بودند و مساجد شهر شلوغ بود.

وی بیان کرد: جمعیت انبوه جوانان در مراسم شب قدر انسان را دچار بهت می کند اینکه می گویند جوانان بی بندوبار شدند لفظ بدی است؛ جوانان در بسیاری از صحنه ها حاضر هستند.

امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه روز قدس باید سنگ تمام بگذاریم و روز بسیار باشکوهی رقم بزنیم، تصریح کرد: مراسم راهپیمایی روز قدس در رفسنجان از ساعت 10 و 30 دقیقه از میدان بسیج آغاز می شود.

رمضانی پور با گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، خاطرنشان کرد: مدیریت آزادسازی خرمشهر با جوانان بود کاری سخت اما با مدیریت قوی بود که سرداران جوان ما توانستند جنگ را مدیریت کرده و خرمشهر را آزاد کنند.

وی ادامه داد: در سال‌های نخست دفاع اکثریت قریب به اتفاق مناطق اشغال شده را توانستیم از چنگ دشمن بیرون بیاوریم که کار بسیار ارزشمندی بود و یاد و نام همه شهدا، رزمندگان و آزادگان و جانبازان را گرامی می داریم.

امام جمعه رفسنجان در ادامه با تبریک انتصاب دکتر فصیحی هرندی به سمت فرمانداری ویژه رفسنجان، بر لزوم تعامل مدیران با فرمانداری تأکید کرد و گفت: مدیر باید از پشت میزش بلند شود و با جدیت پای کار باشد.

رمضانی پور تصریح کرد: زیرساخت های شهرستان برای اشتغال فراهم است لذا باید بستر اشتغال با تسهیل گری فراهم شود و روستائیان را در امر کشاورزی کمک کنیم که به بحث کشت گلخانه ای رو بیاوریم و می توان کارهای خوبی در این زمینه انجام داد.

امام جمعه رفسنجان با تبریک انتصاب سعدمحمدی به سمت مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، بیان کرد: ایشان تجربه های گرانقیمتی را در مدیریت صنعت مس و آهن داشتند و وی هر جا خدمت کرده مدیر موفقی بوده است.

رمضانی پور افزود: ایشان قبل از سال 88 مدیر لایق و توانمندی برای مس بودند و در ذوب آهن نیز خیلی فعال بود و امروز نیز توفیق یافتند به صنعت مس بازگردند.

وی با تأکید بر اینکه مسلما تمام مدیران مس تاثیرگذار هستند، یادآور شد: مدیرانی که در شهرستان هستند و در مس کار می کنند به ایشان کمک کنند و آقای سعدمحمدی نیز مدیران را خوب می شناسند و باید از ظرفیت موجود بیشترین بهره را در ارتقا و رشد این صنعت ببریم.

امام جمعه رفسنجان خاطرنشان کرد: صنایع پایین دستی مس باید افزایش یابد که اگر آقای سعدمحمدی در این زمینه ورود کنند قطعا در اشتغالزایی تاثیر خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: