• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-1514-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

به مناسبت شب‌های قدر؛

۱۷۰ پایگاه جذب حامی در استان کرمان راه‌اندازی شده است

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان گفت: ۱۷۰ پایگاه جذب حامی در محل‌های برگزاری مراسم شب‌های قدر در استان کرمان راه‌اندازی شده است.

 به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید کریمیان زاده"، با اشاره به این‌که کمیته امداد هرسال در ماه مبارک رمضان به‌ویژه در شب‌های قدر اقدام به برپایی پایگاه‌هایی برای جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند می‌کند، افزود: امسال به مناسبت شب‌های قدر ۱۷۰ پایگاه جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند در مساجد و محل‌های برگزاری مراسم شب‌های قدر در استان برپاشده است.

وی با بیان اینکه این نهاد با راه‌اندازی پایگاه‌های جذب حامی فرصت مناسبی را برای خیران و مردم نوع‌دوست استان فراهم می‌کند تا به‌صورت داوطلبانه حمایت یک یا چند یتیم و فرزندان محسنین را بر عهده بگیرند گفت: 4 هزار و 505 حامی خیر در شب‌های قدر سال گذشته با ثبت‌نام در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین حمایت تعدادی از ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند تحت حمایت استان را عهده‌دار شدند.

کریمیان زاده بیان کرد: شماره‌حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ و شماره کارت مجازی ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۸۰ بانک تجارت برای جمع‌آوری کمک‌های مردم خیر استان کرمان برای کمک به ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند در نظر گرفته‌شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان گفت: هم‌چنین مردم خیر و نیکوکار استان کرمان می‌توانند با شماره‌گیری کد #۰۳۴*۸۸۷۷*و یا با ارسال عدد سه به شماره پیامک ۱۰۰۰۳۴۵۵ در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت کنند.

وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۲ هزار و ۵۰۰ حامی سرپرستی 20 هزار فرزند یتیم و محسنین در استان کرمان را بر عهده‌دارند که ۱۰۲ نفر از این حامیان خارج از کشور هستند افزود: 4 هزار فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان فاقد حامی هستند که انتظار داریم خیران و مردم مؤمن و نیکوکار استان در این ماه پر خیروبرکت از این فرصت معنوی بهره گرفته و حمایت این فرزندان خانواده‌های نیازمند را عهده‌دار شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: