• پنجشنبه ۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار رفسنجان عنوان کرد:

آزادسازی خرمشهر الگویی در برابر جنگ روانی، سیاسی و تهدید نظامی دشمنان

فرماندار رفسنجان اظهار کرد: همانطور که با مقاومت خرمشهر آزاد شد می توانیم با الگوپذیری از آن در برابر جنگ روانی، سیاسی و تهدید نظامی دشمن پیروز شویم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، مجید فصیحی هرندی عصر امروز دوم خرداد ماه در حاشیه غبارروبی گلزار شهدا رفسنجان به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با بیان اینکه جنگ هشت ساله نقشه شوم دشمنان بود، اظهار کرد: با اشغال خرمشهر ذائقه مردم ایران تلخ شد و هر کس در هر جای از ایران احساس می کرد بخشی از خاک کشورش به اشغال دشمن درآمده است.

وی افزود: آزادسازی خرمشهر روحیه خاصی برای مردم ایران به وجود آوررد، من در آن زمان در اسارت بودم اما در عراق که بودیم از خبر آزادسازی خرمشهر خیلی  خوشحال شدیم.

فرماندار رفسنجان تاکید کرد: آزادسازی خرمشهر می تواند الگویی باشد در این جنگ اقتصادی سیاسی و تهدید نظامی که آن روزها با تمام سختی هایی که بود مقاومت کردیم و پیروز شدیم.

فصیح هرندی عنوان کرد: می توانیم این پیام را از آزادسازی خرمشهر بگیریم که با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و همه ارکان نظام بر دشمن پیروز خواهیم شد و بار دیگر عزت ملت ایران حفظ خواهد شد.

وی با اشاره به نقش رفسنجان در دوران جنگ بیان کرد: با توجه به تعداد شهدا، رزمندگان و آزادگانی که رفسنجان دارد نقش آن بسیار بی بدیل بود.

وی ادامه داد: مردم رفسنجان در دوران دفاع مقدس هم در پشت جبهه مردم  با تمام توان با بذل مال از جبهه حمایت کردند و همچنین بخش عظیمی از شهدای لشکر ثارالله از رفسنجان بودند.

فرماندار رفسنجان اضافه کرد: تاریخ جنگ را که مرور می کنیم کمتر جایی است که مردم رفسنجان در انقلاب، مقاومت و پیروزی های انقلاب نقشی نداشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: