• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-4190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

شهردار رفسنجان:

ایجاد شور و نشاط در شهر از اولویت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان است

شهردار رفسنجان تأکید کرد: یکی از فعالیت‌هایی که جزء اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره پنجم است، بحث شور و نشاط و ایجاد سرزندگی در شهر است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمدرضا عظیمی زاده در آیین اختتامیه نخستین فستیوال کف سازی شهر رفسنجان، اظهار کرد: موضوعی که برای ما حائز اهمیت است و یکی از اولویت هایی که در شهرهای مدرن و بزرگتر به عنوان اولویت اصلی به آن پرداخته می شود، بحث شور و نشاط و سرزندگی است.
 
وی تأکید کرد: یکی از فعالیت‌هایی که جزء اولویت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره پنجم است بحث شور و نشاط و ایجاد سرزندگی در شهر است.

وی ادامه داد: عمده فعالیت هایی که در شهر شکل می گیرد چه در بخش های زیربنایی و عمرانی و چه در بخش های فرهنگی و اجتماعی در این راستا برنامه ریزی و ساماندهی می شود.

شهردار رفسنجان خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اتفاقاتی که در این زمینه لازم است بحث یادسازی وخاطره سازی و مشارکت همه اقشار در نحوه اداره شهراست که در برنامه ریزی‌های شهری، رخدادها و رویدادهای شهری داشته باشند.

عظیمی زاده با بیان اینکه مردم باید در ایجاد تنوع در شهر نقش داشته باشند و همچنین دانشجویان که  بتوانند در شهرتاثیرگذار باشند، خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهای عمده ای که در این دوره وجود دارد این است که تنوع را در شهر به خوبی داشته باشیم که یکی از مهمترین عوامل سرزندگی و شادابی شهراست.

شهردار رفسنجان عنوان کرد: خوشحالیم که دانشگاه علامه جعفری رفسنجان پیشرو در این زمینه بوده و پیشنهاد برگزاری فستیوال کف سازی در رفسنجان را داده است و یک کار بسیار ارزشمند و حائزاهمیتی است.

عظیمی زاده عنوان کرد: هر پیشنهاد این چنینی را در شهر استقبال می کنیم و به نوعی این پیشنهادات را با آغوش باز می پذیریم و آنچه در اختیار ماست را در شهر عملیاتی می کنیم.

وی تصریح کرد: این جشنواره با همکاری یکسری از دانشجویان و عزیزانی که با حوزه شهرداری و دانشجویان درارتباط بودند برگزارشد که آنها پیشنهاد خوبی دادند که طرح‌های ارزشمندی ارائه شد و با هماهنگی در نقطه ای از شهر(خیابان کتاب) اجرایی شد. این کف سازی‌ها بسیار زیبا کار شد و نیز نمایندگانی به عنوان منتخبین این فستیوال انتخاب شدند که امروز به آنها جوائزی اهدا خواهد شد.

شهردار رفسنجان در پایان گفت: از مجموعه شهرداری و حوزه روابط عمومی که درگیر این موضوع بودند و عزیزان دانشگاه علامه جعفری و هم از دوستان شرکت کننده در این فستیوال تشکر و قدردانی می کنم.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از برگزیدگان مسابقات کف سازی با اهدای جوایزی تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: