• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-3590-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

رییس اداره راه و شهرسازی رفسنجان:

٣٠٠٠ مترمربع از اراضی دولتی در رفسنجان رفع تصرف شد

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان رفسنجان از رفع تصرف ٣٠٠٠ متر مربع از اراضی دولتی در این شهرستان خبر داد و گفت: مستحدثات ايجاد شده در این اراضی با اجرای حکم قضایی، قلع و قمع و رفع تصرف گرديد و به دولت بازگردانده شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر
، "علی عباسی پور" ظهر امروز 24 اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این اراضی تحت پلاک ثبتي ٢٠٩٤ بخش ٩ كرمان و در ميدان خاتم الانبياء(ص) قرار دارند كه بصورت غير مجاز تصرف عدواني شده و در آن تعميرگاه احداث گرديده بود.

وی تصریح کرد: اقدامات حقوقي و قضايي جهت رفع تصرف و برگرداندن این اراضی به دولت از حدود ٢ سال قبل شروع و نهایتاً امروز با حکم قضایی و با حضور نماينده دادستان محترم و نيروي انتظامي و عوامل يگان حفاظت از اراضي دولتي  به دولت برگردانده شد.

رییس اداره راه و شهرسازی رفسنجان ابراز کرد: ارزش این اراضی تصرفی بیش از ٣/٥ میلیارد ریال است.

عباسی پور خاطرنشان کرد: در محدوده و حريم شهرها اراضی دولتی تحت حفاظت و مديريت اداره راه و شهرسازی است و  جهت جلوگیری از تصرف غیر قانونی، حفظ این اراضی بر عهده این اداره است.

رییس اداره راه و شهرسازی رفسنجان اضافه کرد: شهروندان به منظور حفاظت از اراضی دولتی و حفظ حقوق بیت المال در صورت مشاهده هرگونه اقدامی مبنی بر تصرف اراضی دولتی سریعا با شماره هاي ۳۴۳۲۷۲۰۶ و ۳۴۳٢۰۰۱۸ تماس و مراتب را اعلام نمایند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: