• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-2787-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان تاکید کرد:

لزوم تقویت بنیه فرهنگی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بر توسعه همکاری‌ها میان کمیته امداد کرمان و حوزه‌های علمیه استان تاکید کرد و گفت: دیدگاه اصلی کمیته امداد تقویت بنیه فرهنگی خانوارهای تحت حمایت است و در این راستا از ظرفیت روحانیون بهره گرفته خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه استان کرمان مشکل اصلی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان را مشکل فرهنگی اعلام کرد و افزود: اعتقاد ما بر این است هرچقدر تعامل روحانیون با این نهاد و خانوارهای تحت حمایت به‌ویژه خانوارهای در معرض آسیب بیشتر باشد به حل مشکلات این خانواده‌ها کمک خواهد کرد.

وی به کمبود نیروی مددکار در کمیته امداد استان کرمان اشاره و بیان کرد: با اجرای طرح برون‌سپاری در کمیته امداد تصمیم بر این شد که در بحث مددکاری در استان از ظرفیت طلاب حوزه‌های علمیه استفاده شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بر توسعه همکاری‌ها میان کمیته امداد کرمان و حوزه‌های علمیه استان تأکید کرد و گفت: دیدگاه اصلی کمیته امداد تقویت بنیه فرهنگی خانوارهای تحت حمایت است و در این راستا از ظرفیت روحانیون بهره گرفته خواهد شد.

صادقی ادامه داد: هم‌اکنون ۱۳۷ طلبه خواهر با کمیته امداد استان کرمان همکاری دارند و رسیدگی به پرونده تعدادی از خانوارهای تحت حمایت استان به این طلبه‌های مددکار واگذارشده است.

حجت‌الاسلام "حسین الله‌وردی" مدیر حوزه‌های علمیه استان کرمان نیز در این دیدار همکاری با کمیته امداد را وظیفه ذاتی روحانیون دانست و گفت: آمادگی داریم در حوزه‌های مختلف فرهنگی با کمیته امداد همکاری کنیم.

در پایان این دیدار مدیرکل کمیته امداد استان کرمان و مدیر حوزه‌های علمیه این استان به‌منظور تعامل و همکاری بیشتر و استفاده بهتر از ظرفیت حوزه‌های علمیه استان در جهت توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: