• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-3490-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رفسنجان خبر داد:

پلمپ ۴ آژانس متخلف در رفسنجان در سال گذشته

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان گفت: در سال گذشته ۴ آژانس متخلف در رفسنجان بدلیل موارد نقض قوانین پلمپ شدند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، علی زارع با اشاره به عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رفسنجان در سال گذشته، اظهار کرد: در سال ۹۷ برای ۲۵۵ فقره سرویس مدارس در رفسنجان پرونده تشکیل و ۱۹۰ مورد کارت سرویس مدارس صادر شد.

وی با اشاره به تمدید ۹۵۷ مورد پروانه رانندگی  تاکسی و آژانس، خاطرنشان کرد: در سال ۹۷  تعداد ۲۶۰ پروانه جهت رانندگان تاکسی و آژانس صادر و همچنین تعداد ۷۰۰ پرونده جهت خودروهای دیزلی در رفسنجان تشکیل و  ۱۲۶۴ فقره پروانه فعالیت جهت رانندگان خودروهای دیزلی صادر شده است.

زارع افزود: در سال گذشته حواله لباس فرم برای رانندگان تاکسی و حواله لاستیک برای برخی رانندگان آژانس صادر شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان در خصوص عملکرد حوزه اتوبوسرانی بیان کرد: برای اولین بار سال گذشته در رفسنجان پایانه درون شهری با ظرفیت چندین ایستگاه اتوبوس در خیابان چمران احداث گردید و جهت رفاه حال مسافران تعداد ۱۴ ایستگاه اتوبوس نصب و تجهیز و تعداد ۵ پل جلوی ایستگاه‌ها ساخته شد.

زارع با بیان اینکه تعداد ۴۵ دستگاه اتوبوس در سطح شهر فعال می باشند، تصریح کرد: این سازمان در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی (دعای ندبه، نماز جمعه، نمازهای عید، ایام محرم و راهپیمایی ها) جهت جابجایی مردم عزیز شهرمان خدمت رسانی می کند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان در ادامه با تأکید بر اینکه به صورت روزانه از ایستگاه‌های تاکسی و دفاتر آژانس رفسنجان بازدید می شود، گفت: در سال گذشته ۴ آژانس متخلف در رفسنجان بدلیل موارد نقض قوانین پلمپ شدند.

زارع تصریح کرد: در سال ۹۷ همچنین ۸ دستگاه تاکسی متخلف نیز در رفسنجان توقیف و ۷ فقره پروانه فاقد اعتبار رانندگان تاکسی ضبط شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: