• دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-7214-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

قانون اساسی ایران یکی از مترقی‌ترین قوانین دنیاست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: ما دارای قانون اساسی قوی هستیم و قانون اساسی کشور ما در دنیا یکی از مترقی ترین قوانین دنیاست و دراین قانون هرکسی وظیفه ای دارد و هرکس باید کار خود را انجام بدهد.


به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"حسن علیدادی سلیمانی" امشب ۲۳ اردیبهشت ماه در نشست صمیمی با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه آنچه که تحلیل تحلیلگران و قرائن و شواهد نشان می دهد جنگ نظامی نداریم، اظهار کرد: امریکا و استکبار وارد جنگ نظامی با ما نمی شوند.

وی افزود: ما در جنگ اقتصادی هستیم و همچنین جنگ فرهنگی و دشمن همه عده خود را گذاشته تا در جنگ فرهنگی ما را با مشکل مواجه کند.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: رسالت رسانه ها رسالت بی بدیل و ممتازی است که باید مراقب باشند نه از این سو دچار آسیب شوند که حرف مردم منعکس نشود و از سویی جوری حرف نزنند که خواسته دیگران است به این معنی که در جنگ تمام عیار، کسی کاری نکند و توقع داشته باشیم همه چیز خوب باشد.

امام جمعه کرمان در ادامه بیان کرد: ما دارای قانون اساسی قوی هستیم و قانون اساسی کشور ما در دنیا یکی از مترقی ترین قوانین دنیاست و دراین قانون هرکسی وظیفه ای دارد و هرکس باید کار خود را انجام بدهد.

وی تصریح کرد: ما در کشور نیاز به وحدت و همدلی داریم تا مشکلات را رفع و از این مقطع عبور کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: