• سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-2490-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

کشف 1733 کیلوگرم گوشت قرمز تاریخ مصرف گذشته در جیرفت

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان  جیرفت از کشف هزار و ۷۳۳ کیلوگرم گوشت قرمز تاریخ مصرف گذشته از یک سردخانه محل نگهداری مواد پروتئینی در جیرفت خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حسین سلامی" در حاشیه بازدید ازبرخی سردخانه ها نگهداری گوشت و فروشگاه های عرضه مواد خام دامی شهرستان جیرفت اظهار کرد: صاحبان یکی از سردخانه های شهر اقدام به نگهداری یک هزار و 733کیلوگرم گوشت قرمز منجمد وارداتی (گاو و گوساله) تاریخ مصرف گذشته نموده بود که دستور ضبط آنان صادر گردید.

سلامی ضمن اشاره به اهمیت سلامت سبد غذایی مردم، هشدار داد: مراکز عرضه مواد غذایی که بهداشت را رعایت نکنند مورد اعمال قانون قرار می‌گیرند و برای آنها تشکیل پرونده می‌دهیم و در نهایت با نظر کارشناسان شبکه بهداشت و دامپزشکی و سایر کارشناسان ذیربط و تشخیص قاضی این مراکز پلمب می شوند.

این مقام قضائی با اشاره به اینکه در این رابطه افراد متخلف به دادسرا عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت  احضار شده اند خاطر نشان کرد: طرح ارتقای امنیت غذایی در سال 1393 با هدف ایجاد امنیت غذایی و خوراکی برای شهروندان و من باب وظیفه مدعی العموم توسط دادستانی کرمان برای اولین بار در کشور راه اندازی و با رصد مستمر و بازدید های سرزده قضات و هیات عالی بصورت دائم مراکز عرضه غذایی رادر سراسر شهرهای استان کرمان مورد بازدید قرار می دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: