• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-587-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

رییس دادگستری زرند:

روابط عمومی ها در صف اول مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمن قرار دارند

رییس دادگستری شهرستان زرند گفت: روابط عمومی ها در صف اول مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران قرار دارند و نقش برجسته وکلیدی  ایفا می کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
حجت الاسلام" محمود محمدی" در گردهمایی کارشناسان و مسئولان روابط عمومی و فرهنگی های حوزه های قضائی سراسر استان کرمان در زرند اظهار کرد: روابط عمومی ها نقش وکیل مدافع در بین مردم و نقش مدعی العموم در داخل سازمان ها را برعهده دارند.

وی با اشاره به اینکه زرند به یک قطب بزرگ صنعتی در کشور تبدیل شده، گفت: اقدامات بسیار ارزشمندی در حوزه صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری در شهرستان زرند صورت گرفته که با اشتغال زائی که صورت می پذیرد امیدواریم آسیب های اجتماعی ناشی از بیکاری کاهش یابد .

وی مردم شهرستان زرند را ولایی، مومن و متعهد به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بر شمرد و گفت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در سفری که سال 84 به این شهرستان داشتند مردم این دیار را مردمی پرتلاش، مومن، شهید پرور و پرشور در محافل فرهنگی و مذهبی معرفی کردند.

محمدی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها قلب تپنده هر دستگاهی هستند، تصریح کرد: ویژگی خلاقیت در کارشناسان و مسئولان روابط عمومی است که منجر به ارتقای روز افزون سازمان ها و ادارات می شود.

وی با بیان اینکه روابط عمومی ها چشمان بینا و نقاد سازمان هستند، گفت: روابط عمومی ها نقش وکیل مدافع در بین مردم و نقش مدعی العموم در داخل سازمان ها را برعهده دارند.

وی تاکید کرد: مسئولیت خطیری برعهده روابط عمومی هاست و بایستی در وضعیت کنونی که دشمن هجمه های سنگینی علیه جمهوری اسلامی در جهت ناکارآمد جلوه نشان دادن اقدامات نظام بکار بسته است به صورت هوشمندانه مقابله و با اطلاع رسانی دقیق دستاوردهای انقلاب  در مقابل این توطئه ها و دسیسه ها ایستادگی نمایند.

رییس دادگستری زرند بیان کرد: در شرایطی که بحث ناتوی فرهنگی و جنگ نرم و رخنه و نفوذ فرهنگی مطرح است مدیران و مسئولان روابط عمومی ها در صف اول مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران قرار دارند و نقش برجسته وکلیدی  ایفا می کنند .

وی خطاب به مسئولان فرهنگی و روابط عمومی های دادگستری استان کرمان عنوان کرد: بایستی با خلاقیت، سرعت و دقت درکار ها در  جهت کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه تلاش شود و مسئولان روابط عمومی باید نتایج افکارسنجی های عمومی را به اطلاع مدیران برسانند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: