• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-2487-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : دریافتی

به مناسبت سی امین سال تاسیس مرکز کرمان شناسی؛

برگزاری جشنواره گنج سی ساله در دانشگاه‌های تهران و باهنر کرمان

به مناسبت سی امین سال تاسیس نهاد فرهنگی  مرکز کرمان شناسی به عنوان نخستین مرکز استان شناسی کشور از تاریخ دوم تا پنجم اردیبهشت ماه جاری در دانشگاه تهران و در تاریخ هفتم در دانشگاه شهید باهنر کرمان، مراسم ویژه ای با عنوان « گنج سی ساله» برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر و به نقل از روابط عمومی بنیاد ایران شناسی، در این مراسم ضمن معرفی ویژگی های استان کرمان در قالب نمایشگاه‌های صنایع، تولیدات کشاورزی و فعالیت‌های تولیدی و نمایشگاه عکس فعالیت های سی ساله و جاذبه های گردشگری، همایش کرمان شناسی نیز در هفته اول اردیبهشت ماه در تالار فردوسی دانشگاه تهران و هفتم همین ماه در تالار وحدت دانشگاه باهنر کرمان برگزار می‌شود.

در این مراسم اساتید برجسته کشوری در خصوص ارزشهای فرهنگی، تاریخی و اجتماعی و نیز غنای طبیعی استان کرمان سخنرانی خواهند کرد. همچنین از سردیس برخی مفاخر استان پرده برداری می‌شود.

از هشتم تا چهاردهم اردیبهشت ماه نیز شهرستان های استان در تالار بسطامی ـ پارک مادر کرمان ـ به معرفی ویژگی های شهرستان و بزرگداشت شخصیت های فرهنگی و هنری خود خواهند پرداخت.

براساس این گزارش، در همین ایام نیز نشست های تخصصی رونق تولید، برنامه ریزی و آینده پژوهی شهرستانها در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان برگزار خواهد شد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: