• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-3790-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان در خانه ملت خبر داد:

آب‌گرفتگی 3 روستای شهرستان روبار جنوب

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری تخلیه سه روستای شهرستان فاریاب در پی شدت گرفتن بارش های شامگاه گذشته در این منطقه عنوان کرد: در شهرستان رودبار جنوب نیز سه روستا دچار آبگرفتگی شده‌اند که آب آنها در حال تخلیه شدن است.

"احمد حمزه" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، به تشریح آخرین وضعیت پنج شهرستان جنوبی استان کرمان پرداخت و گفت: در پی بارش های از روز گذشته در جنوب استان، خساراتی به مزارع کشاورزی و جاده‌های جنوب استان کرمان وارد شده است.

وی با یادآوری تخلیه سه روستای شهرستان فاریاب در پی شدت گرفتن بارش های شامگاه گذشته در این منطقه عنوان کرد: در شهرستان رودبار جنوب نیز سه روستا دچار آبگرفتگی شده‌اند که آب آنها در حال تخلیه شدن است.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مسیرهای جنوب استان باز است، تصریح کرد: باوجود آنکه شدت بارش‌ها زیاد بود اما مشکل خاصی در جنوب استان بوجود نیامده است.

وی ضمن تشکر از اعضای ستاد بحران به دلیل پیش‌بینی‌های خوب آنها، عنوان کرد: بارندگی و آب زیادی در این منطقه از استان کرمات جاری شد اما به دلیل تمهیداتی که از قبل اتخاذ شده بود، آب مسیر خودش را طی و خسارات قابل توجهی را به همراه نداشته است

حمزه به این خسارات نیز اشاره و تاکید کرد: در شهرستان فاریاب، رودبار و کهنوج گزارشی از خسارت جزیی به منازل به دلیل آبگرفتگی را داشتیم و همچنین  به مزارع کشاورزی نیز خسارات جزیی وارد شده که در حال ارزیابی این میزان خسارات هستیم

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: