• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-13414-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

معاون راهداری استان کرمان خبر داد:

مسدود شدن محور «هرات – شهربابک»/تمامی مسیل‌های شمال استان سیلابی شده‌اند

معاون راهداری اداره کل راهداری شمال استان کرمان در ادامه از مسدود شدن محور «هرات – شهربابک» به دلیل طغیان رودخانه در این منطقه خبر داد و بیان کرد: در مسیرهای «ارزوئیه – وکیل آباد» و «ارزوئیه – حاجی آباد» که به علت افزایش سطح آب در این مناطق اعلام مسدودی شده بود، به علت کاهش سطح آب هم اکنون این دو محور  باز شده‌ و تردد در آن به صورت محدود صورت می گردد.

"احسان عراقی‌زاده" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، به تشریح آخرین وضعیت راه‌های استان پرداخت و با بیان اینکه تمامی راه های استان به جزء یک محور باز می باشد، گفت: همه مسیل‌های شمال استان سیلابی شده‌اند.

وی ادامه داد: رودخانه همه شهرهای راور، انار، رفسنجان، شهربابک، دهبکری شهرستان کرمان(گلباف، شهداد و ...)، زرند، سرچشمه و سیرجان جاری و پر آب شده است.

معاون راهداری شمال استان کرمان در ادامه از مسدود شدن محور «هرات – شهربابک» به دلیل طغیان رودخانه در این منطقه خبر داد و بیان کرد: در مسیرهای «ارزوئیه – وکیل آباد» و «ارزوئیه – حاجی آباد» که به علت افزایش سطح آب در این مناطق اعلام مسدودی شده بود، به علت کاهش سطح آب هم اکنون این دو محور  باز شده‌ و تردد در آن به صورت محدود صورت می گردد.

 وی با تاکید برآنکه شدت بارندگی‌ها در شمال استان افزایش پیدا کرده است، ادامه داد: تنگه «کرمان-چترود- راور» نیز  به دلیل طغیان رودخانه مسدود شده بود که خوشبختانه با کمک نیروهای راهداری و فرمانداری، این مسیر نیز هم اکنون باز شده است.

عراقی‌زاده از مدیریت پل‌ها و جاده‌ها در راستای کاهش خسارات سخن گفت و در ادامه اظهار کرد: این سامانه بارشی حداکثر تا فردا در استان کرمان خواهد بود قابل ذکر است که بارندگی‌ها از بعدازظهر امروز بیشتر می‌شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: