• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-2790-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

فرماندار خبر داد:

بارش 6 میلیمتری باران در راور/مردم از ماجراجویی پرهیز کنند

فرماندار شهرستان راور گفت: از عصر دیروز تاکنون در شهر راور 6 میلیمتر، در روستای فیض آباد 13 میلیمتر و در بخش کوهساران 15 میلیمتر بارندگی داشته ایم.

"مالک اژدری" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره آخرین وضعیت شهرستان راور در پی بارندگی های از شب گذشته اظهار کرد: از عصر روز گذشته بارندگی در شهرستان راور آغاز شده و همچنان با شدت ادامه دارد.

وی افزود: از عصر دیروز تاکنون در شهر راور 6 میلیمتر، در روستای فیض آباد 13 میلیمتر و در بخش کوهساران 15 میلیمتر بارندگی داشته ایم.

اژدری تصریح کرد: بخشی از رودخانه ها در روستاهای بخش مرکزی و بخش کوهساران شهرستان راور جاری شده که تعدادی از این رودخانه ها بعد از چندین سال جریان پیدا کرده اند.

فرماندار شهرستان راور با بیان اینکه تاکنون مشکلی در سطح شهرستان راور نداریم و همه محورهای مواصلاتی شهرستان باز و تردد جریان دارد افزود: نیروهای راهداری در جاده های شهرستان مستقر هستند و برخی دهنه های پل ها که مسدود شده بود، باز شده و در شهر راور که آبگرفتگی معابر را داشتیم، با کمک پرسنل شهرداری، در حال تخلیه شدن است.

اژدری در ادامه به مردم توصیه کرد: از نزدیک شدن به بستر رودخانه ها خودداری کنند. برخی افراد اطراف بندهای آبخیزداری که بعضا خاکی است حضور پیدا می کنند، تاکید داریم از ماجراجویی پرهیز کنند.

وی به رانندگان توصیه کرد: با احتیاط و رعایت قوانین و مقررات، رانندگی کرده و از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: