• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-1887-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد:

نمایش جلوه های خدمت در جشنواره نوروزی پلیس

فرمانده انتظامی استان با اشاره به برگزاری جشنواره ای تحت عنوان "خدمات نوروزی پلیس، جلوه های خدمت" گفت: این جشنواره با نمایش اقدامات شاخص و ویژه پلیس با هدف کاهش آسیب ها، تخلفات و تلفات انسانی به موازات فعالیت های فرهنگی و پیشگیرانه اجرا می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار"رضا بنی اسدی فر"در این خصوص گفت: با توجه به گستره فعالیت های پلیس در عرصه برقراری نظم و امنیت و به ویژه در مناسبت‌های خاص از جمله نوروز، با هدف کاهش آسیب ها، تخلفات و تلفات انسانی و به موازات فعالیت های فرهنگی و پیشگیرانه، معاونت اجتماعي ناجا اقدام به برپایی جشنواره نوروزی پلیس؛جلوه های خدمت با شعار"نشاط بهاری، نظم و قانون مداری" کرده است.

وی افزود: این جشنواره در پنج قالب عکس، فیلم، خاطره، شعر و مقاله در محورهای پلیس؛ حافظ امین جان و مال مردم، پلیس؛ هوشیاری، دقت و سرعت عمل، پلیس؛ اخلاق، ادب و تکریم ارباب رجوع، پلیس؛ خدمت صادقانه، بی منت و دلسوزانه، پلیس؛ راهنمایی، مشاوره و آموزش نظم و قانون و تحقق شعار محوری پلیس راهور ناجا با عنوان «پرهیز از خطر؛ آرامش در سفر» برگزار خواهد شد.

سردار بنی اسدی فر بیان کرد: مهلت ارسال آثار به جشنواره31 فروردین98 و زمان داوری آثار پایان اردیبهشت 98است که همه اقشار و گروه های سنی مختلف می توانند در آن شرکت کنند.

فرمانده انتظامی استان یادآور شد: این جشنواره فرصتی است که شهروندان عزیز و همیشه همراه استان پهناور کرمان خدمات و دستاوردهای پلیس در ایام نوروز را از دیدگاه خود نقد و تحلیل کرده و متناسب با علاقه خود در قالب های ذکر شده به تصویر بکشند.

به گزارش ایسنا؛ جوایز برای هریک از بخش ها به صورت جداگانه و شامل نفر اول به مبلغ 30 میلیون ریال، نفر دوم به مبلغ 20میلیون ریال و نفر سوم به مبلغ 10 میلیون ریال در نظر گرفته شده است و  ارسال آثار فقط از طریق نشانی festpolice@ در یکی از پیام رسان های سروش، بله، گپ، ایتا، ساپنا و آی گپ امکان پذیر می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: