• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-10714-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

هشدارهای ستاد بحران استانداری کرمان برای اسکان عشایر در مناطق امن

مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان این مطلب که پل فلزی که در گذشته در شهرستان جیرفت احداث شده باید جمع آوری و اصلاح شود؛ با اشاره به هشدارهای ستاد بحران استانداری کرمان برای اسکان عشایر در مناطق امن بیان کرد: متاسفانه امروز و در سفر به شهرستان جیرفت؛ در مسیر رودخانه ها شاهد اسکان عشایر در بستر رودخانه‌ها بودیم که باید هرچه سریعتر این قشر ساماندهی و تعیین تکلیف شوند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مجید سعیدی " عصر امروز 22 فروردین‌ماه در ستاد مدیریت بحران جنوب استان کرمان گفت: در ابتدای سال شاهد بارندگی‌های شدیدی در استان کرمان بودیم.

وی با تاکید برآنکه همه اقدامات ما پیشگیرانه است، بیان کرد: براساس گزارش های سازمان هواشناسی؛ جنوب و غرب استان کرمان در روزهای آینده از سامانه بارندگی جدید تاثیر می گیرند لذا برای جلوگیری از بوجود آمدن طبعات ناشی از بارندگی‌ها، هم اکنون اقدامات پیشگیرانه‌ای را در پیش گرفته ایم.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان عنوان کرد: آبگرفتگی معابر در سطح شهرها یکی از مشکلات ماست و باید شهرداران طرح جمع آوری آب های سطحی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با بیان این مطلب که پل فلزی که در گذشته در شهرستان جیرفت احداث شده باید جمع آوری و اصلاح شود؛ با اشاره به هشدارهای ستاد بحران استانداری کرمان برای اسکان عشایر در مناطق امن بیان کرد: متاسفانه امروز و در سفر به شهرستان جیرفت؛ در مسیر رودخانه ها شاهد اسکان عشایر در بستر رودخانه‌ها بودیم که باید هرچه سریعتر این قشر ساماندهی و تعیین تکلیف شوند.

سعیدی به تبیین اهمیت سازمان آتشنشانی در زمان بحران پرداخت و در ادامه با انتقاد شدید از نبود سازمان آتش نشانی در شهرستان جیرفت خاطر نشان کرد: در این خصوص تذکرات لازم را در گذشته به شهرداری و شورای شهر شهرستان داده ایم و طبعات ناشی از این موارد بر عهده مسئولین خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: