• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-1387-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رشد ۳۰ درصدی اعزام زائران راهیان نور در کرمان

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان گفت:خوشبختانه امسال با وجود مشکلات اقتصادی جامعه، شاهد رشد ۳۰ درصدی زائرین راهیان نور بودیم و حضور جوانان هم در بخش زائرین و هم در بخش خادمین پررنگ‌تر از سال‌های قبل بود.

به گزارش ایسنا، روح الله نیکخواه مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان در رابطه با اردوهای راهیان نور در سال جاری بیان کرد: امسال بیش از سیزده هزار بسیجی خواهر و برادر در سه بخش دانش آموزی و دانشجویی و محلات در قالب ۸۵ دستگاه اتوبوس از یادمان‌های مختلف عملیاتی بازدید کردند.

وی ادامه داد: اعزام کاروان‌های دانش آموزی از تاریخ ۲۹ مهر ماه ۹۷ آغاز و در تاریخ ۳۰ آذر ۹۷ به اتمام رسید و همچنین در بخش دانشجویی از تاریخ ۱۲ اسفند ۹۷ تا ۲۶ اسفند ۹۷ در بخش محلات هم از تاریخ ۲۷ اسفند ۹۷ اعزام شروع و تا ۱۴ فروردین ۹۸ اعزام کاروان‌ها انجام شد.

نیکخواه از رشد ۳۰ درصدی زائران راهیان نور در سال ۹۸ خبر داد و گفت: خوشبختانه امسال با وجود مشکلات اقتصادی جامعه، شاهد رشد ۳۰ درصدی زائرین راهیان نور بودیم و حضور جوانان هم در بخش زائرین و هم در بخش خادمین پررنگ‌تر از سال‌های قبل بود. جوانان بیش از ۷۰ درصد از اعزام‌های ما را به خود اختصاص دادند و در این زمینه ادارت و نهادها تعامل خوبی با ما داشتند.

وی افزود: جا دارد از آموزش پرورش، استانداری و آموزش عالی استان کرمان تشکر و قدر دانی کنیم که با وجود مشکلات اقتصادی همکاری بسیار خوبی داشتند و همچنین ازمرکز صدا و سیمای استان که با پوشش اخبار راهیان نور ما را یاری کردند تقدیر می‌کنیم.با توجه به وقوع سیل و حوادث پیش آمده، اعزام به مناطق عملیاتی از قرارگاه مرکزی به مدت دو روز در روزهای ششم و هفتم فرودین ماه لغو شد ولی ما بقی اعزام‌ها در موعد مقرر برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: