• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-1287-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : تولیدی

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان:

جشنواره حضرت علی اکبر(علیه السلام) در کرمان برگزار می شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: به مناسبت هفته جوان و در راستای تجلیل از جوانان برتر، جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در کرمان برگزار می شود.


دکتر "روح الله اسدی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر،
با اشاره به اجرای برنامه های مختلف در هفته جوان گفت: از تاریخ 26فروردین ماه هفته جوان آغاز می شود، از این رو جشنواره حضرت علی اکبر(ع) به منظور شناسایی و تجلیل از جوانان برتر استان در حوزه های مختلف، برگزار خواهد شد.


 وی با اشاره به کسب رتبه دوم کشوری استان کرمان در اجرای برنامه های هفته جوان در سال گذشته، افزود: در سال جاری نیز برنامه های هفته جوان توسط سازمان های مردم نهاد جوانان و ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان کرمان برگزار خواهد شد.


اسدی در ادامه با بیان اینکه سمن های جوانان در کمک رسانی به سیل زدگان پیشتاز بوده اند افزود: به علاوه برنامه های هفته جوان در استان کرمان همراه با گلریزان و جمع آوری کمک به مردم مناطق آسیب دیده سیل خواهد بود.


معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در پایان با اشاره به اینکه برنامه های هفته جوان فرصت مناسبی برای معرفی سازمان های مردم نهاد جوانان است گفت: امیدواریم امسال نیز برنامه های هفته جوان باشکوه برگزار شود و شاهد حضور و همکاری جوانان استان در حوزه مشارکت اجتماعی باشیم.


یادآوری می شود: 11 شعبان، روز میلاد حضرت علی‌اکبر فرزند امام حسین (ع)، بعنوان روز جوان و 26 فروردین تا 1 اردیبهشت ماه به عنوان هفته جوان نامیده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: