• شنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1184-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

مدیر شرکت غله منطقه کرمان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد:

آرامش نسبی در بازار شکر کرمان/حمل مابقی سهمیه شکر استان تا 3 روز آینده از میبد

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه کرمان گفت: در زمینه توزیع شکر مشکلی نیست و در استان کرمان آرامش نسبی نسبت به دیگر استان ها حاکم است وقیمت شکر به وضعیت عادی آمده و هر کسی نیاز دارد، می تواند دریافت کند زیرا هم در انبارها شکر داریم و هم حواله می دهیم و توزیع را تا رسیدن شکر به کمتر از قیمت تنظیم بازار ادامه خواهیم داد.
 
"مجید نژادبیگلری" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره آخرین وضعیت قیمت شکر در سطح استان کرمان اظهار کرد: خوشبختانه هم اکنون وضعیت موجودی شکر استان کرمان خوب و انبارها پر است.

وی با بیان اینکه یک هزار تن سهمیه شکر در ۲۶ اسفند ۹۷ برای ذخایر استراتژیک استان کرمان گرفتیم که تا امروز ۴۷۷ تن معادل ۵۰ درصد به استان حمل شده و در انبارها قرار دارد تصریح کرد: مابقی این سهمیه تا سه روز آینده از کارخانه میبد بارگیری و به استان حمل می شود.

بیگلری بیان کرد: خوشبختانه وضعیت به گونه ای است که امروز هر شخصی که درخواست شکر داشته باشد می تواند با مراجعه به سازمان جهاد کشاورزی درخواست داده و بعد از معرفی به ما و دریافت حواله می تواند شکر را با قیمت هر کیلو ۳ هزار تومان و پرداخت هزینه حمل دریافت کند.

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه کرمان گفت: از ۳ هزار تن حواله شکری که در پایان سال ۹۷ برای استان گرفتیم، یک هزار و ۸۰۰ تن باقی مانده که حواله آن تا ۳۱ فروردین ماه جاری اعتبار دارد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در زمینه توزیع شکر مشکلی نیست و در استان کرمان آرامش نسبی نسبت به دیگر استان ها حاکم است و قیمت شکر به وضعیت عادی آمده و هر کسی نیاز دارد، می تواند دریافت کند زیرا هم در انبارها شکر داریم و هم حواله می دهیم و توزیع را تا رسیدن شکر به کمتر از قیمت تنظیم بازار ادامه خواهیم داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: