• یکشنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-5714-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : پوششی

مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمان خبر داد:

برگزاری 750 تور نوروزی در استان کرمان

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: 750 تور نوروزی به مقصد مناطق مختلف گردشگری استان کرمان از 28 اسفندماه سال گذشته تا دهم فروردین ماه سالجاری برگزار شده که نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "غلامرضا فرخی" با بیان اینکه استان کرمان داری جاذبه های تاریخی، فرهنگی و گردشگری فراوانی است، اظهار کرد: این استان 7 اثر ثبت جهانی را در خود جای داده است که سالانه تعداد زیادی از مسافران و گردشگران  از این آثار دیدن می کنند.

وی تصریح کرد: معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری استان کرمان سبب شد خیل عظیمی از مسافران و گردشگران به سوی این استان سوق داده شود که می توان  با کمی درایت و همکاری دستگاه های دولتی و خصوصی این تعداد گردشگران را چندین برابر کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه تبلیغات و معرفی گسترده جاذبه های گردشگری در دستور کار این اداره کل قرار دارد، افزود: باید تبلیغات سنتی جاذبه های گردشگری را  که روشهایی هزینه بر و کم اثر هستند کنار گذاشت و به روشهای نوین بازاریابی روی آورد.

فرخی حضور پررنگ در فضاهای مجازی در راستای معرفی جاذبه ها را از رویکردهای نوین در بازاریابی و تبلیغات صنعت گردشگری دانست و تاکید کرد: باید نگاه مسئولان، دست اندرکاران و مردم به جذب گردشگر و رونق این صنعت تغییر یابد.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته نماهنگ های کوتاه به منظور معرفی جاذبه ها و قابلیت های گردشگری، آثار فرهنگی، تاریخی و همچنین صنایع دستی و آداب و رسوم شهرستانها تهیه شد که به صورت مستمر از طریق شبکه های اجتماعی منعکس می شود.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: