• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9712-588-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت عنوان کرد:

خبرهای خوبی در حوزه ورزش استان در راه است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: خبرهای خوبی در حوزه ورزش استان داریم که در سال آینده به تدریج با عملیاتی شدن آنها، به مردم اعلام می کنیم و امیدواریم این جلسه به افزایش انگیزه، توان و ظرفیت سازی در رشته فوتبال کمک کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدرضا پورابراهیمی" عصر امروز 23 اسفندماه در جشن برترین‌های فوتبال استان کرمان با حضور رییس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: ظرفیت های خیلی خوبی در بین خانم ها و آقایان در فوتبال استان کرمان وجود دارد که در نشست با آقای تاج رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، این موضوعات را بیان کردیم و امیدواریم در بخش هایی از این حوزه که نیازمند برنامه ریزی و تلاش است اقدامات اثرگذاری صورت گیرد.

وی افزود: شهرستان بم که بعد از زلزله سال ها با مشکلات متعدد رو به رو بود، به واسطه اقدامات و رشته های ورزشی و به ویژه فوتبال بانوان امروز در کشور مطرح است و این ظرفیت ها می تواند توسعه پیدا کند.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه فعالیت های ریاست هیئت فوتبال استان کرمان فضای جدیدی در توسعه این امر ایجاد کرده، تصریح کرد: در شهرستان های راور و کرمان توسعه ورزش را با کمترین امکانات انجام می دهیم و گلایه هایی از باشگاه های بزرگ داشتیم که می توان با کمترین امکانات اقدامات بزرگ در این مناطق انجام دهند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایجاد زمین فوتبال ساحلی در منطقه شاهزاده محمد شهرستان راور گفت: 10 مجموعه فوتبال ساحلی را تا پایان سال جاری در نقاط محروم شهرستان های راور و کرمان ایجاد می کنیم ضمن آنکه در حوزه فوتسال نیز اقدامات خوبی در این نقاط انجام شده است.

پورابراهیمی تصریح کرد: آمادگی کامل داریم برای توسعه امر ورزش به ویژه رشته پرطرفدار فوتبال کمک کنیم که این ظرفیت در استان ما و با توجه به توانمندی های جوانان در مناطق مختلف توسعه پیدا کند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خبرهای خوبی در حوزه ورزش استان داریم که در سال آینده به تدریج با عملیاتی شدن آنها، به مردم اعلام می کنیم و امیدواریم این جلسه به افزایش انگیزه، توان و ظرفیت سازی در رشته فوتبال کمک کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: