• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-8214-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : دریافتی

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت:

تمام ویژگی‌ های مدیریتی در وجود مقام معظم رهبری وجود دارد

  نماینده ولیفقیه در امور حج و زیارت گفت: امروز نیز تمام ویژگی های مدیریتی در وجود مقام معظم رهبری وجود دارد و اگر حواسمان را جمع نکرده و توجه نکنیم سرنوشت ما نیز بهتر از مردم دوران امام علی(ع) نمی شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضیعسکر در مراسم عزاداری روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در محل دفتر امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه باید بدانیم که مدیریت یک امانت الهی است گفت: کسانی که مدیریت را می پذیرند فقط باید برای ادای تکلیف الهی مسئولیت را قبول کنند.

وی افزود: اسلام برای مدیریت جامعه ارزش والایی برخوردار است و به همین دلیل خداوند پیامبران الهی را مصون از خطا و اشتباه فرستاده است.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه بعد از غیبت معصوم خداوند ما را به اطاعت از فقیه عادل امر کرده است تصریح کرد: اگر جامعه دچار سوءمدیریت شود نباید منتظر پیشرفت باشیم.

حجت الاسلام قاضی عسکر بیان کرد: ما نمیتوانیم افراد ضعیف را در مدیریت جامعه قرار بدهیم و انتظار پیشرفت هم داشته باشیم زیرا اسلام میگوید برای مدیریت جامعه سراغ افراد شایسته بروید و مسائل گروهی و جناحی را کنار بگذارید.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اینکه امام علی(ع) بهترین شیوه حکومت را در نهجالبلاغه مطرح کردند تصریح کرد: اختلاف ریشه جامعه را می کند و از بین می برد.

وی یادآور شد: امیرالمومنین(ع) چیزی از مدیریت جامعه اسلامی کم نداشت اما امام علی(ع) را تنها گذاشتند. 
حجت الاسلام قاضی عسکر بیان کرد: امروز نیز تمام ویژگی های مدیریتی در وجود مقام معظم رهبری وجود دارد و اگر حواسمان را جمع نکرده و توجه نکنیم سرنوشت ما نیز بهتر از مردم دوران امام علی(ع) نمی شود. 
نماینده ولیفقیه در امور حج و زیارت اظهارکرد: مردم باید بدانند اگر در مسیر درست حرکت کنند موفقیت آنها استمرار خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: