• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-7514-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان خبر داد:

برگزاری مجمع ملی جوانان کشور با حضور معاون اول رییس جمهور در کرمان

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان از میزبانی این استان از مجمع ملی جوانان کشور خبر داد و گفت: این همایش با حضور مقامات کشوری در دوم بهمن ماه برگزار می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "زهرا موسی پور" در نشست برنامه ریزی مجمع ملی جوانان کشور در کرمان افزود: مجمع ملی جوانان در استان کرمان با حضور بیش از 240 جوان از سراسر کشور برگزار می شود و در قالب آن پنل ها و کمیسیون های تخصصی، انتخابات مجمع و همایش اصلی آن برگزار می شود.

وی از همکاری ها و پیگیری های اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برای برگزاری مجمع ملی جوانان در کرمان تقدیر کرد و ادامه داد: در این مجمع انتخابات این مجمع نیز برگزار می شود.

موسی پور با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان یکی از میهمانان ویژه این مجمع خواهند بود، اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده، معاون اول ریاست جمهوری نیز در این مجمع حضور خواهند داشت.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان  گفت: ایجاد نشاط یکی از نیازهای کنونی جامعه به شمار می رود و جوانان می توانند بهترین نشاط آفرینان جامعه بوده و با روحیه بهتری برای ساختن آینده کشور تلاش کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: