• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-6514-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان خبر داد:

وجود 450 واحد آرایشی بهداشتی غیرمجاز فقط در یکی از شهرک‌های کرمان

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان از مقابله با قاچاق کالاهای سلامت محور در استان کرمان سخن گفت و بیان کرد: کالاهای سلامت محور (مرتبط به سلامت مردم) در استان کرمان شناسایی شدند به‌طور مثال فقط در یکی از شهرک‌های شهر کرمان بیش از 450 واحد آرایشی بهداشتی غیر مجاز وجود داشت که مواد آرایشی خارجی غیرمجاز عرضه می‌کردند، که با آنها برخورد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ابراهیم شهریاری" صبح امروز 16 دی‌ماه در کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان گفت: برای مقابله با قاچاق سوخت در استان بدون ایجاد هیچ دغدغه و مشکلی بهترین کار صورت گرفت، به‌طورمثال در شهرستان ریگان در یک ماه 126 هزار لیتر سوخت مصرفی بود که با اقدامات مدبرانه آن را به 56 هزار لیتر رساندیم.

وی از قاچاق دام سخن به میان آورد و بیان کرد: با اقدامات موثر از ورود بیماری‌های دامی به استان که از طریق دام قاچاق منتقل می‌شدند، جلوگیری شد، اما در حال حاضر با مشکل خروج دام از استان مواجه هستیم.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان از مقابله با قاچاق کالاهای سلامت محور در استان کرمان سخن گفت و بیان کرد: کالاهای سلامت محور (مرتبط به سلامت مردم) در استان کرمان شناسایی شد به‌طور مثال فقط در یکی از شهرک‌های شهر کرمان بیش از 450 مورد آرایشی بهداشتی غیر مجاز وجود داشت که مواد آرایشی خارجی غیرمجاز عرضه می‌کردند، که با آنها برخورد شد.

وی از افزایش کشفیات کالاهای قاچاق در سال‌جاری خبر داد و اظهار کرد: کشفیات پلیس از قاچاق کالا در سال جاری به‌اندازه چندین سال قبل بوده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: