• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-6414-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

قاچاقچیان بین المللی مواد مخدر در خروج وجوه نقد از کشور ناکام ماندند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی چندین باند بین المللی مواد مخدر که از طریق فضای مجازی به نقل و انتقال وجوه حاصل از مواد مخدر اقدام می‌نمودند، خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "دادخدا سالاری" در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: در راستای ضربات موثر به بنیان‌های مالی سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان پس از انجام اقدامات نظارتی و رصد‌های اطلاعاتی دقیق بر روی باند‌های بین المللی مواد مخدر که در خارج از استان و در استان‌های غرب و مرکز کشور فعالیت داشتند؛ موفق به شناسایی چندین باند بین المللی مواد مخدر شدند.

این مقام قضائی ادامه داد: اعضای این باند‌ها از طریق فضای مجازی  به نقل و انتقال وجوه حاصل از مواد مخدر از غرب و مرکز کشور به شرق و خارج از کشور اقدام می‌نمودند.

دادستان کرمان اعلام کرد: با احکام و دستورات قضایی صادره ۳۵ میلیارد ریال وجه نقد درحین انتقال کشف و توقیف شد و قاچاقچیان بین المللی اصلی تحت تعقیب قضائی قرار گرفته اند. 

سالاری ضمن تشکر از سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان که با اقدامات اطلاعاتی دقیق انهدام باند‌های اصلی مواد مخدر در پی داشته است، گفت: استمرار مبارزه‌ قاطعانه با بلیه مواد مخدر و همچنین ضربات موثر به بنیان‌های مالی و بدنه و ارکان باند‌های اصلی مواد مخدر در دستور کار قرار گرفته است و فضای مجازی نیز برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: