• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-6314-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور:

پیگیری مطالبات به‌حق مردم رویکرد جدید ستاد امر به معروف است

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: مطالبه گری مردم رویکرد دیگر ستاد است که مردم مطالبات به حق خود را بگویند و پیگیر باشند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"میرزایی گودرزی" ظهر امروز 15 دی ماه در مراسم تکریم و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان با بیان اینکه قرار است رویکرد ستاد تغییر پیدا کند، اظهار کرد: در حدود 25 سال گذشته ستاد بیشتر از نظر حاکمیت و دولت به مردم عمل می کرد.

وی افزود: نخستین مسئله در نام امر به معروف و نهی از منکر است که در حال حاضر در جامعه نام امر به معروف و نهی از منکر، منکر است و اولین رویکرد این است که نام این فریضه را زنده کنیم تا مردم از این نام بدشان نیاید و این نگاه را نداشته باشند ستاد امر به معروف و نهی از منکر یعنی عده ای می خواهند کسی را بگیرند و ببندند.

میرزایی تصریح کرد: رویکرد دیگر این است که به رسانه و فضای مجازی به عنوان ابزار جدی و مستحکم پرداخته شود.

وی ادامه داد: در قضیه نماینده سراوان کارمند گمرک اخراج شد و نمایندگان تا رییس مجلس دارند از آن نماینده حمایت می کنند و فقط دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک توئیت گذاشت که از آن کارمند ستاد حمایت می کند و بعد از 6 روز که اخراج شده بود، به کار بازگشت و ورق برگشت.

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور اظهار کرد: فضای مجازی امروز خیلی مهم است و می تواند خیلی به این مسائل کمک کند.

وی افزود: مطالبه گری مردم رویکرد دیگر ستاد است که مردم مطالبات به حق خود را بگویند و پیگیر باشند و در اعتراضات دی ماه سال قبل همه پذیرفتند که 95 درصد به حق بود و 5 درصد دشمن موج سواری کرد.

میرزایی با تاکید بر تصمیم درست در کارها عنوان کرد: به مطالبه گری حق مردم به صورت جدی خواهیم پرداخت و می خواهیم کمک یار مردم باشیم و انشاءالله با ساختار جدید همه کمک کنیم بتوانیم مشکلات را رفع کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: