• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-3384-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم کرمان در خانه ملت خبر داد:

پرداخت ۱۵۰ میلیارد ریال از مطالبات درمان بازنشستگان صندوق فولاد استان

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از پرداخت بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال از مطالبات صندوق بازنشستگان فولاد استان به مراکز درمانی استان کرمان خبر داد.

محمدمهدی زاهدی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، در تشریح جزییات این خبر گفت: صندوق بازنشستگی فولاد استان از سال ۹۲، بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به مراکز درمانی استان بدهکار و اخیرا به قراردادهای مراکز درمانی استان و عدم ارائه خدمات به بازنشستگان فولاد منجر شده است.

زاهدی خاطرنشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته و نشست با رئیس جمهور، وزیر کار ورفاه اجتماعی و مدیران کشوری، بیش از یک سوم از طلب بازنشستگان فولاد به مراکز درمانی پرداخت و پیگیر پرداخت مابقی آن از سوی صندوق فولاد کشوری هستیم تا لغو قرارداد از سوی مراکز درمانی استان صورت نگیرد.

وی در رابطه با لایحه بودجه سال ۹۸ و میزان توجه به بازنشستگان فولاد در آن اظهار کرد: در این لایحه قرارگرفتن بازنشستگان فولاد در ردیف شماره ۷، همسان سازی و پرداخت حقوق، عیدی و مطالبات بازنشستگان فولاد اولویت اصلی برای بازنشستگان فولاد است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نشستی با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و با حضور روسای کانون های بازنشستگی فولاد کشور برگزار و مقرر گردید به مشکلات بازنشستگان فولاد در اسرع وقت رسیدگی گرددانتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: