• پنجشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-3184-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

شهردار کرمان اعلام کرد:

برگزاری چند کنسرت بزرگ در ایام نوروز در کرمان

شهردار کرمان با بیان این مطلب که فراخوان برای طراحی اِلمان‌های سفره هفت سین داده شده، اعلام کرد: به دنبال آن هستیم که چند کنسرت بزرگ در ایام نوروز برای عموم در استان کرمان با حضور خوانندگان مطرح کشوری اجرا کنیم.
 
به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"سیدمهران عالم‌‌زاده" صبح امروز 13 دی‌ماه در جلسه ای با محوریت گردشگری نوروزی 98، گفت: در سال جاری کاشت گل فصلی، رنگ آمیزی جداول، مرمت، اصلاح سرویس‌های بهداشتی و ... انجام می شود و همچنین جشن های و مسابقه از من بپرس که فقط در شهرداری کرمان برای تبلیغ شهر کرمان انجام می شود را در نوروز خواهیم داشت.

وی افزود: آسفالت ورودی‌های شهر در حال انجام است و همچنین چند پارک جدید قبل از سال افتتاح خواهد شد.

عالم زاده ادامه داد: پروژه‌های زیرگذر میدان آزادی و تقاطع غیرهم‌سطح ابوذر در بهمن‌ماه و قبل از سال به بهره‌برداری خواهند رسید.

شهردار کرمان با بیان این مطلب که فراخوان برای طراحی اِلمان‌های سفره هفت سین داده شده است، اعلام کرد: به دنبال آن هستیم که چند کنسرت بزرگ در ایام نوروز برای عموم در استان کرمان با حضور خوانندگان مطرح کشوری اجرا کنیم.

وی بیان کرد: درخواست این است استانداری کرمان مبلغی به شهرداری برای راه‌اندازی اتوبوس گردشگری در ایام نوروز به شهرداری کمک کند.

فرماندار کرمان نیز در این جلسه بر تاثیر گردشگری در توسعه استان تاکید کرد و گفت: معرفی استان تنها راه افزایش گردشگر است که نقش رسانه‌ها در این خصوص کلیدی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: