• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-1485-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

جمهوری اسلامی بنایی بر افراط گرایی ندارد

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران بنایی بر افراطی گری ندارد و سیاست ما کماکان تنش زدایی و جلوگیری از تساعد یا گسترش بحران است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حشمت اله فلاحت پیشه" امشب 12 دی ماه در نشست با فعالان اقتصادی استان در اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به اینکه آثارتصمیمات ما بر فعالان اقتصادی مهم است، اظهار کرد: اصل افراط نمی ماند و افراطی گری پایدار نیست و عصر ترامپ هم نمی ماند و باید به گونه ای این دوران را بگذرانیم که پایداری ما حفظ شود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران بنایی بر افراطی گری ندارد و سیاست ما کماکان تنش زدایی و جلوگیری از تساعد یا گسترش بحران است.

فلاحت پیشه با اشاره به اینکه آثار سیاست ها و قوانین در حوزه اقتصادی دیده نمی شود و این حق را به فعالان اقتصادی می دهیم، تصریح کرد: جلسه ویژه ای برای کرمان در کمیسیون در مجلس با موضوع اتباع و مسائل اقتصادی خواهیم داشت و موارد را پیگیری می کنیم.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای احکامی که باید ذیل بودجه قرار بگیرد، مجموعه نظرات اتاق های بازرگانی را می گیریم و به گونه ای خواهیم آورد که حداقل مشکل پیش بیاید و در زمینه پیمان سپاری ارزی در استان های مختلف بحث وجود دارد و هر دو طرف از دولت و فعالان اقتصادی به نحوی حق دارند.

وی افزود: موضوع خسارت پسته از محل ماده 12 قابل پرداخت است و منابع مالی ما به خاطر قیمت نفت و صادرات تقویت شده و می توانند کمک کنند.

فلاحت پیشه در پایان اظهار کرد: کرمان استان توسعه ای است و باید شرایط پایدار توسعه ای، صادراتی و شاخص های پایدار اقتصادی آن حفظ شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: