• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-1285-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان خطاب به نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد:

در بحث اجرا و حل مشکلات مردم، مسائل سیاسی را وارد نمی‌کنیم

استاندار کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان به خاطر جو سیاسی غالب نتوانسته پیشرفت های خوبی داشته باشد، افزود: مشی بنده بر این است که در بحث اجرا و حل مشکلات مردم مسائل سیاسی را وارد نکنیم و هر کس در فعالیت های اجرایی کاری از دستش بربیاید از هر گروهی باشد استقبال می کنیم. به شرط اینکه این افراد هم مسائل سیاسی را دخالت درکار اجرایی ندهند و در این صورت فکر می کنم بتوانیم به خوبی کار را در استان پیش ببریم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدجواد فدایی" امروز 12 دی ماه در نشست با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تشکر از حمایت و همراهی امام جمعه خطاب به ایشان اظهار کرد: وجود جنابعالی و دیدگاه های روشن بینانه و توجه به مسائل نعمتی برای استان است و اینکه معتدل فکر کرده و اهل تعامل هستید و امیدواریم با کمک شما بتوانیم برنامه های استان را به خوبی پیش ببریم.

وی افزود: اشتغال، رفع فقر و محرومیت، تامین آب و توجه به مسائل فرهنگی جزو اولویت های استان کرمان است و در مسائل فرهنگی باید خیلی در استان کار کنیم و نیازمند کمک جنابعالی هستیم که مسائل فرهنگی گاهی زیربنای بخش های دیگر است.

فدایی در ادامه تصریح کرد: بنگاه های بزرگی در استان کرمان داریم که اگر سود این واحدها در استان سرمایه گذاری شود، به توسعه استان کمک می کند.

وی خطاب به امام جمعه کرمان بیان کرد: از نظارت جنابعالی بر مسائل اداری استان استقبال می کنیم و برای ما مهم است و مشروعیت کار خود را ناشی از این نظارت می دانیم و هر جا اشکال باشد و تذکر بدهید، رفع می کنیم و از تعامل استقبال می کنیم.

استاندار کرمان گفت: نظارت ائمه جمعه به تبعیت از جنابعالی را قبول داریم و درخواست این است که اشکالات را ابتدا به بنده انعکاس دهند و در صورتی که رفع نشد، از طرُق دیگر پیگیری شود و بهتر از مسائل بین خود حل کنیم.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان به خاطر جو سیاسی غالب نتوانسته پیشرفت های خوبی داشته باشد، افزود: مشی بنده بر این است که در بحث اجرا و حل مشکلات مردم مسائل سیاسی را وارد نکنیم و هر کس در فعالیت های اجرایی کاری از دستش بربیاید از هر گروهی باشد استقبال می کنیم. به شرط اینکه این افراد هم مسائل سیاسی را دخالت درکار اجرایی ندهند و در این صورت فکر می کنم بتوانیم به خوبی کار را در استان پیش ببریم.

فدایی درباره فعالیت معین های اقتصادی استان کرمان اظهار کرد: قرار شد معین ها برنامه سه ساله به ما ارائه کنند و بعضا ارائه شده و برخی آنگونه که توقع است، فعال نیستند و قرار است جلسه ای برگزار و تکلیف را روشن کنند که اگر کار نمی کنند، معین های دیگری جایگزین شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: