• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-985-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه رفسنجان:

مردم بصیر ایران اجازه جولان فتنه و فتنه گری در کشور را نخواهند داد

امام جمعه رفسنجان تأکید کرد: مردم بصیر ایران اسلامی اجازه جولان فتنه و فتنه گری در کشور را نخواهند داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام "عباس رمضانی پور" صبح امروز 9 دی ماه در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه در جمع مردم رفسنجان در میدان ابراهیم(ع) شهر رفسنجان اظهار کرد: ۹ دی ماه یعنی عمل به وظیفه و به لحظه، 9 دی ماه یعنی تکلیف گرایی و بصیرت به معنای واقعی کلمه، 9 دی ماه خود تاریخ نبود بلکه به وسیله حضور آگاهانه مردم تاریخ ساز شد.

وی با بیان اینکه 9 دی ماه روز بلوغ فکری و سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: بصیرت واژه مقدسی است که منفعتش هم به خود ما می رسد هم به اجتماع و نظام و این بصیرت در برهه هایی از نظام و انقلاب کارساز و موثر بوده است.

امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه بر اساس کج فهمی سران فتنه 9 دی ماه به وجود آمد، تصریح کرد: ۹ دی ۸۸ آبی بر آتشی که منافقان، بهائی ها و گروهک ها با همپایی و همراهی دشمنان بیرون و خودفروختگان داخل ایجاد کرده بودند، ریخته شد.

رمضانی پور خاطرنشان کرد: ممکن است ۹ دی ماه هایی تکرار شود اما نه به فاصله 7-8 ماه از زمان بروز فتنه بلکه به فاصله چند ساعت و چند روز قائله ها به وسیله مردم به پایان خواهد رسید و مردم اجازه نخواهند داد فتنه و فتنه گری در کشور عزیزمان بخواهد جولان پیدا کند.

وی بیان کرد: سال گذشته در استان کرمان شهر کرمان و رفسنجان جامع هدف دشمنان اسلام بود اما با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در رفسنجان کوچکترین حرکتی هم بوجود نیامد.

وی ابراز داشت: هوشیاری و هوشمندی در کنار ملت بصیر، فهیم و دانای ایران اسلامی از سوی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی و نظامی موثر و کارساز است.

امام جمعه رفسنجان همچنین تأکید کرد: به کوری چشم آمریکائیها و همپیمانان اروپایی و غربی آنها جشن بزرگ ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب را در روز ۲۲ بهمن در بلوار طالقانی رفسنجان برگزار می کنیم و به نمایش خواهیم گذاشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: