• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-3614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس:

زندگی در بم جاریست

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس گفت: به فرموده مقام معظم رهبری مردم بم شهری مستحکم و زیبا ساختند و بحمدلله زندگی جاریست.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حبیب اله نیکزادی" بعداز ظهر امروز در مراسم یادبود جانباختگان زلزله بم در گلزار شهدای این شهر اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری مردم بم شهری مستحکم و زیبا ساختند و بحمدلله زندگی جاریست.

وی افزود: امروز نقطه به نقطه شرق استان کرمان تبدیل به کارگاه تولیدی شده و داریم به گذشته خود بر می گردیم و امیدواریم به سرعت کاستی ها را رفع کنیم.

نیکزادی با اشاره به اینکه بعد از زلزله بم باید چند مورد را رعایت می کردیم که رعایت نشد، تصریح کرد: در بازتوانی روحی مردم اقدام خوبی انجام نشد و بعد از ۱۵ سال آثار روحی و روانی زلزله را می بینیم.

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس گفت: باید حریم گسل در شهرستان های شرقی شناسایی می شد و نشد که با قول مساعد رییس سازمان مدیریت بحران قرار شد اعتباری در این زمینه گذاشته و حریم گسل شناخته شود تا در حریم ها ساخت و ساز صورت نگیرد.

وی با اشاره به لزوم سرمایه گذاری برای اتمام عملیات بازسازی شهر بم افزود: متاسفانه آوارها هنوز در شهر باقی و کوچه ها خاکیست و قرار شد اعتباری برای عمران شهری به بم و بروات داده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: