• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-790-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده انتظامی رفسنجان خبر داد:

کشف بیش از ۲ تن مس سرقتی در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از کشف بیش از ۲ تن مس سرقتی و تعدادی خودرو و اقلامی دیگر توسط پلیس آگاهی طی ۱۵ روز خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
سرهنگ "نصرالله عباسی" امروز سوم دی ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملیات ۱۵ روزه پلیس آگاهی شهرستان رفسنجان، گفت: در این طرح با در نظر گرفتن طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه جدی و ضربتی با سارقان سیم و برق، کابل، احشام ضربات قاطعانه ای به سارقین وارد آمد که مقدار قابل توجهی اعم از سلاح سرد، گرم و دیگر اقلام مسروقه کشف، سارقین آنها دستگیر و تحویل مقام قضایی داده شدند.

وی تأکید کرد: بر آن هستیم که قاطعانه با سارقین سیم و برق و دیگر سارقینی که امروز احساس ناامنی را در مردم ایجاد کرده و دست به سرقت می زنند با همکاری دیگر نیروهای امنیتی و مقام قضایی برخورد کرده و این کار را ادامه خواهیم داد.

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به میزان کشفیات انبوه و زیادبودن این اقلام مسروقه عنوان کرد: 2 تن و 100 کیلوگرم مس از جمله این کشفیات است که ارزش مالی بسیار بالایی دارند.

عباسی ابراز داشت:تعدادی از سارقان شناسایی و متواری هستند و تعدادی قابل توجهی دستگیر در بازداشت به سر می برند. در بین سارقان افراد بومی، غیربومی و اتباع بیگانه به چشم می خورد.

فرمانده انتظامی رفسنجان از تداوم طرح ارتقای امنیت اجتماعی به ویژه برخورد با سارقان خبر داد و اظهار کرد: پیش بینی می کردیم با توجه به وضعیت اقتصادی شهرستان و نبود محصول پسته افزایش سرقت را امسال داشته باشیم که البته افزایش کشفیات هم رقم خورده است و برخورد پلیس قاطعانه تر خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: