• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-884-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیر شعب بانک مسکن کرمان اعلام کرد:

پرداخت 1200 فقره تسهیلات بافت فرسوده در استان از سال گذشته

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان گفت: از سال گذشته تاکنون در کرمان برای یک هزار و 200 واحد تسهیلات بافت فرسوده با نرخ آزاد پرداخت کرده ایم اما تسهیلات ستاد بازآفرینی شهری با نرخ 9 درصد است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حسین حاجی پور" امروز سوم دی ماه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری کرمان اظهار کرد: بانک مسکن به عنوان بانک عامل برای پرداخت تسهیلات در بافت های فرسوده انتخاب شده و سهم استان بیش از 3 هزار و 500 واحد است که در کرمان برای هر واحد 40 میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

حاجی پور با بیان اینکه 50 درصد تسهیلات در ستاد بازآفرینی شهری از منابع صندوق توسعه ملی و 50 درصد از منابع بانک در نظر گرفته شده است تصریح کرد: از سال گذشته تاکنون در کرمان برای یک هزار و 200 واحد تسهیلات بافت فرسوده با نرخ آزاد پرداخت کرده ایم اما تسهیلات ستاد بازآفرینی شهری با نرخ 9 درصد است.

وی بیان کرد: برای خرید مسکن نیز تسهیلات از محل حساب پس انداز مسکن یکم را داریم که متقاضی باید حساب باز کند و مدتی باشد و نرخ تسهیلات پایین است که اولویت با خانه اولی هاست.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان گفت: تسهیلات ودیعه مسکن برای اسکان موقت افرادی که می خواهند در بافت فرسوده ساخت و ساز داشته باشند، در نظر گرفته شده که در کرمان 15 میلیون تومان است.

وی افزود: بیش از 12 هزار حساب صندوق پس انداز یکم در بانک مسکن کرمان افتتاح شده که تسهیلات بافت فرسوده بهترین فرصت برای صاحبان این حساب هاست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: