• شنبه ۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-287-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

زاهدی خبر داد:

بهره برداری از پروژه تالار مرکزی کرمان تا پایان سال ۹۸

در دیدار نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر شد پروژه تالار مرکزی کرمان که از سال ۸۸ متوقف گردیده بود با تامین اعتبار و با تسریع در روند ساخت آن تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری برسد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
در دیدار امروز اول دیماه محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مشکلات استان کرمان در حوزه فرهنگ و هنر مطرح گردید.

زاهدی درباره این دیدار اظهار کرد: یکی از مشکلات مهم در استان کرمان، توقف چندین ساله پروژه تالار مرکزی کرمان که محل گردهمایی اصحاب فرهنگ و هنر است می باشد که در این دیدار مقرر گردید تامین اعتبار آن انجام و تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری برسد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این تالار که ساخت آن از سال 88 آغاز شده و 87 درصد پیشرفت دارد قرار است محل گردهمایی اصحاب فرهنگ و هنر  باشد.

وی ابراز کرد: تکمیل این تالار به علت مشکلات مالی در 5 سال گذشته متوقف بوده و چندی پیش با پیگیری های انجام شده، پیمانکار جدید با قراردادی ۱۵۰ میلیارد ریالی جهت عملیات اجرایی انتخاب تا این طرح از سر گرفته شود که در این دیدار مجدد مقرر گردید تسریع این روند و تامین اعتبار لازم صورت گیرد

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: