• چهارشنبه ۲۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-2185-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خواستار شد؛

انتصاب مدیران با معیارها و ملاک‌های مورد نظر مقام معظم رهبری/لزوم تدوین برنامه مدون برای توسعه استان

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان انتصاب مسئولین با روحیه جهادی را مهم دانست و بیان کرد: یکی از نکات مهم در جهت تسهیل و تسریع کارها، انتصاب مدیرانی با معیارها و ملاک‌هایی مورد نظر مقام معظم رهبری است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار "غلامعلی ابوحمزه" عصر امروز 21 آذرماه در مجمع عمومی سالانه سازمان بسیج رسانه استان کرمان با تاکید بر اینکه سپاه و  بسیج در همه عرصه‌ها آمادگی لازم برای کمک به دستگاه‌های اجرایی را دارند  بر لزوم برنامه‌ریزی مدون در راستای توسعه استان تاکید کرد و افزود: حدود سه سال  از عمر دولت تدبیر و امید باقی مانده لذا باید یک برنامه مدون در همه عرصه‌ها برای توسعه استان تهیه و اجرا شود تا استان کرمان را در سطح کشور به عنوان یک الگو از پیشرفت و توسعه معرفی کند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان انتصاب مسئولین با روحیه جهادی را مهم دانست و بیان کرد: یکی از نکات مهم در جهت تسهیل و تسریع کارها، انتصاب مدیرانی با معیارها و ملاک‌هایی مورد نظر مقام معظم رهبری است

وی با اشاره به شرایط موجود، عنوان کرد: انجام دادن حرکت روبه جلو و بزرگ در شرایط کنونی فقط با مدیریت جهادی محقق خواهد شد.

سردار ابوحمزه با بیان این مطلب که پل ارتباطی مسئولین با مردم رسانه ها هستند، تصریح کرد: بهاء دادن به اصحاب رسانه یکی از شروط لازم برای توسعه و پیشرفت است اما در برخی موارد شاهد هستیم که از سوی مدیران و مسئولین بین رسانه‌ها تبعیض قائل می شوند که باید تدبیری برای این مهم اندیشیده شود.

وی به تفاوت‌های انتقاد سازنده و انتقاد تخریب کننده پرداخت و خاطر نشان کرد: انتقاد سازنده باید نقاط مثبت و منفی و با تقویت و رفع این نقاط عنوان شود.

به گزارش ایسنا، "محمدجواد فدایی" استاندار کرمان نیز در این مجمع گفت: هر مجموعه ای بر اساس اهدافی تشکیل می شود که با هدف شاخص ها و روش های خود در راستای رسیدن به نتیجه مطلوب گام برمی دارد.

وی با تبیین بسیج رسانه و با بیان اینکه بسیج به معنی این است که یک عده داوطلب و خود جوش برای کاری گردهم آمده‌اند، اظهار کرد: رسانه به معنای آگاهی دادن و اطلاع رسانی می‌باشد، لذا با توجه به این معنای کلی بسیج رسانه برای خدمت رسانی و خدمت دهی به نظام است.

استاندار کرمان داشتن اطلاعات کافی، صداقت و موثر بودن اطلاع‌رسانی را، از ویژگی‌های رسانه‌ها برشمرد و عنوان کرد: متاسفانه امروزه شاهد هستیم که از سوی برخی رسانه های اخبار غیرواقع یا اخباری براساس گرایش های سیاسی یا با لحنی با تندگویانه بیان می‌شود که معتقدیم جز تشویش اذعان عمومی هیچ فایده ای برای جامعه ندارد.

وی کار رسانه را یک کار حساس و دقیق دانست و اظهار کرد: برخی اوقات رسانه‌ها به دنبال نتیجه خوب هستند اما با یک بی‌دقتی متاسفانه این نتیجه عکس می‌دهد.

فدایی خطاب به رسانه ها گفت: از شما درخواست داریم که به ما در اصلاح سیستم اداری کمک کنند و معیار سنجش شما رضایت ارباب رجوع باشد.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با تاکید برآنکه همه مدیران و مسئولین باید پاسخگوی مردم و رسانه ها باشند، ادامه داد: مدیران و مسئولین بایستی اصحاب رسانه را به خوبی بپذیرند و پاسخگوی عملکرد خود باشند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: