• چهارشنبه ۲۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-1985-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان:

ایجاد امنیت در راستای توسعه و جذب سرمایه‌گذاری مهم است

استاندار کرمان گفت: برای ایجاد توسعه و جذب سرمایه گذاری، ایجاد امنیت مهم است و رفع این مسئله و خروج استان از محدوده قرمز مرهون تلاش شما ارتش و نیروهای نظامی است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق نزاجا اظهار کرد: خدمت به مردم توفیق است و خدمت در نظام اسلامی ارزش دو چندان دارد. اینکه خدمتگزاری در راستای تامین امنیت و در ارتش و نیروهای نظامی باشد توفیق مضاعف است به ویژه که تحت نظر ولی فقیه باشد.

وی افزود: توسعه استان پهناوری مانند کرمان به ویژه به دلیل پراکندگی استان و تامین امنیت در این راستا کار دشوار و پرهزینه ای است که نیاز به فداکاری و تلاش دارد و زحمات عزیزان در ارتش در سال های اخیر کاملا مشهود است.

فدایی با اشاره به اینکه تا چند سال قبل مناطقی از استان در بحث گردشگری قرمز بود، تصریح کرد: برای ایجاد توسعه و جذب سرمایه گذاری، ایجاد امنیت مهم است و رفع این مسئله و خروج استان از محدوده قرمز مرهون تلاش شما ارتش و نیروهای نظامی است.

وی بیان کرد:  تلاش امیر علیدوست فرمانده سابق ارتش در استان کرمان محسوس بود و در سیل سال 95 و مشکلات منطقه جازموریان ارتش واقعا کمک کرد و در کارهای مهندسی در قلعه گنج همکاری داشته است.

استاندار کرمان گفت: دوران خدمت کوتاه است و خوب است همه ما در دوران کوتاه خدمت بتوانیم آثار خوبی از خود به جا بگذاریم و رضایت همکاران و مردم را داشته باشیم و امیر علیدوست از این جهت موفق بوده و کارنامه خیلی خوبی از خود به جا گذاشته اند.

به گزارش ایسنا، آیت الله"سیدیحیی جعفری" رییس حوزه های علمیه استان کرمان نیز در این مراسم اظهار کرد: پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله فرمودند" فضیلت و برتری کسب دانش از فضیلت عبادت بالاتر است" لذا هر کشور و ملتی که عالم تر باشد به همان نسبت در نزد ملت های بزرگ جهان محترم تر است.

وی با اشاره به خدمات فرمانده سابق ارتش در استان کرمان افزود: رسول گرامی اسلام همچنین فرمودند"بهترین شما کسانی هستند که اخلاق آنها نیکوتر باشد و مسلمان کسی است که مردم از دست و زبان او در امان باشند".


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: