• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-788-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده کرمان و راور در مجلس:

باید سازمان ملی جوانان جدا باشد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: باید به دورانی که سازمان جوانان جدا باشد، برگردیم. زیرا در حال حاضر ورزش بر سایر مسائل جوانان سایه انداخته و باید سازمان جوانان جدا باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدمهدی زاهدی" امروز 17 آذرماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمان با حضور وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: در شهرستان های کرمان و راور مشکلاتی در حوزه ورزش داریم و دو سالن ورزشی داریم که قابل استفاده نیست و درخواست داریم اعتباری برای تکمیل این دو سالن تخصیص داده شود تا جوانان بتوانند استفده کنند.

وی افزود: شرکت ملی مس فعالیت هایی در احداث استادیوم و زمین فوتبال در دست انجام دارد که در حوزه اجرا به مشکلاتی برخورد کرده اند و با توجه به اینکه 80 درصد کار انجام شده، درخواست داریم با فوریت این مسائل با حضور مسوولان مس حل شود تا بتوان از ظرفیت فضاها استفاده کرد.

زاهدی تصریح کرد: هیئت های ورزشی در همه شهرهای استان دچار مشکل هستند و در مرکز استان اوضاع بدتر است و ورزشکاران مشکلاتی دارند و باید به این حوزه توجه و به هیئت های ورزشی استان کمک بشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اختصاص 0.27 درصد از محل مالیات بر ارزش افزوده به حوزه ورزش بیان کرد: پیشنهاد ما این است از این محل کمک ویژه ای به استان کرمان بشود و در زمینه اشتغال جوانان حاضر هستیم در مجلس کمک کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: باید به دورانی که سازمان جوانان جدا باشد، برگردیم. زیرا در حال حاضر ورزش بر سایر مسائل جوانان سایه انداخته و باید سازمان جوانان جدا باشد.

زاهدی اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم باید برای اشتغال جوانان پای کار بیایند و مهارت را آموزش بدهند و باید اول آموزش ما درست بشود.

وی تصرح کرد: موقتا باید برای اشتغالزایی در مقطع کنونی، توانمندسازی فارغ التحصیلان دانشگاهی در اولویت قرار بگیرد و وزارت ورزش در این زمینه به کمک سازمان فنی و حرفه ای کار بزرگی انجام بدهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: