• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-688-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

جواب وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت تاج و گرشاسبی:

لبخند

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ سوال خبرنگار ایسنا درباره وضعیت آقایان تاج و گرشاسبی و اینکه منتظر اعلام نظر وزیر هستند، تنها با لبخند زدن عبور کرد و پاسخی نداد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مسعود سلطانی فر" امروز 17 آذرماه در حاشیه مراسم افتتاح زورخانه بین المللی شهید لنگری زاده کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از حدود دو سال قبل که کار را در وزارت ورزش و جوانان آغاز کردیم حدود 4 هزار و 100 پروژه نیمه تمام داشتیم که علی رغم محدودت منابع پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالاتر را که سال های زیادی مانده و هزینه زیادی روی دست دولت گذاشته، اولویت بندی کردیم تا زودتر به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه منطق این است در مراحل مختلف مدیریت به گونه ای کار کنیم که پروژه ها در زمان کوتاه تر به بهره براری برسند، افزود: با تلاشی که در این دو سال انجام شد بیش از 500 پروژه به بهره برداری رسیده است.

سلطانی فر تصریح کرد: یکسری پروژه های بزرگ اولویت دار داریم که شامل 11 سالن 6 هزار نفره، دو پیست دوچرخه سواری، 30 استادیوم 5 هزار نفری و ... است که بعضا حدود 10 تا 15 سال معطل مانده و تمرکز این است تا پایان دولت فعلی بخش اعظم پروژه های 15 سال مانده را جمع کنیم که پیست دوچرخه سواری کرمان که امروز افتتاح شد از جمله آنهاست.

سلطانی فر تصریح کرد: فکر می کنیم بتوانیم تا پایان عمر دولت دوازدهم تعداد قابل توجهی از پروژه های بزرگ و تاثیرگذار را در بخش های مختلف به بهره برداری برسانیم به ویژه اینکه در آستانه فجر چهلم انقلاب هستیم و اعلام کردیم می خواهیم امسال را باشکوه تر برگزار کنیم و از هفته دولت کار را آغاز کرده و هر دو هفته یک پروژه  بزرگ را افتتاح کرده ایم و به همین روال تا دهه فجر پیش می رویم و انشاءالله فجر چهلم را با شکوه و با عزت در کنار مردم خواهیم داشت.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ سوال خبرنگار ایسنا درباره وضعیت آقایان تاج و گرشاسبی و اینکه منتظر اعلام نظر وزیر هستند، تنها با لبخند زدن عبور کرد و پاسخی نداد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: