• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-1685-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

اقتصاد را باید در فضای دشمنی ها بسازیم

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با تاکید برآنکه اقتصاد را باید در فضای دشمنی ها بسازیم، اظهار کرد: دولت‌ها در زمینه اقتصاد معدل خوبی ندارند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت‌الاسلام "حسن علیدادی‌سلیمانی" غروب امروز 14 آذرماه در دیدار محمدباقر قالیباف با وی گفت: استان کرمان در بخش‌های اقتصادی ظرفیت‌های بسیار زیاد دارد.

وی از سایر پتانسیل‌های استان کرمان سخن به میان آورد و تصریح کرد: یکی از مشکلات استان کرمان کویر آن است که این می‌توانست یک ظرفیت برای استان باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان این مطلب که استان کرمان یک استان سیاسی می‌باشد، عنوان کرد: مردم کویر معمولا مردمی ریسک پذیر و شجاع هستند که مردم کرمان در دوران دفاع مقدس این موضوع را اثبات کردند.

وی با اشاره به اقدامات علیرضا رزم حسینی بیان کرد: استاندار سابق استان کرمان، استان را به مناطق هشتگانه اقتصادی تقسیم و معین‌هایی برای آنها قرار داد که امیدواریم که استاندار جدید بتواند این ایده‌ها را به خوبی با رفع مشکلات و نواقص آنها ادامه دهد.

امام حمعه کرمان لازمه انجام کارهای بزرگ را برنامه، نگاه بلند، دانش و انگیزه دانست و اظهار کرد: در اقتصاد فرصت‌های زیادی داشتیم و پس از دفاع مقدس باید به مبحث اقتصاد به خوبی نپرداختیم اما همواره دشمنی‌هایی وجود داشته است باید بدانیم که هر چه پیشرفت ما بیشتر شود، دشمنی‌ها بیشتر می شود.

وی با تاکید برآنکه اقتصاد را باید در فضای دشمنی ها بسازیم، اظهار کرد: دولت‌ها در زمینه اقتصاد معدل خوبی ندارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: