• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-1285-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان:

۷۵ درصد جمعیت کشور دوران پیروزی انقلاب را درک نکرده اند

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه باید در برگزاری برنامه های انقلابی، ملی و مذهبی نسل جوان را در نظر بگیریم، بیان کرد: قریب به 75 درصد جمعیت ما درک درستی از انقلاب و دستاوردهای آن نداشته و آن دوران را درک نکرده اند این در حالی است که با برنامه های سطحی و تکرای نمی توان نسل امروز را جذب کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مهدی صدفی" امروز در نشست خبری کارگروه کارگری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه در این کارگروه 42 برنامه پیش بینی شده که جای تقدیر دارد افزود: در جمهوری اسلامی در کنار نگاه ملی، نگاه اعتقادی هم به مناسبتها وجود دارد و در انقلاب ما، مبارزه با استعمار و رژیم ها اصل و اساس بوده و برگرفته از فرهنگ عاشوراست.

صدفی تصریح کرد: ما امروز در مقطعی قرار داریم که باید خدمات، برکات و دستاوردهای انقلاب را که همه نعمتهای خداوند است برای مردم تبیین کنیم و در مجموع بدون نگاه سیاسی به اقدامات و خدمات، همه دستاوردها و موفقیت ها به نظام و ملت ایران تعلق دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید در برگزاری برنامه ها نسل جوان را در نظر بگیریم، بیان کرد: قریب به 75 درصد جمعیت ما درک درستی از انقلاب و دستاوردهای نداشته و آن دوران را درک نکرده اند و با برنامه های سطحی و تکرای نمی توان نسل امروز را جذب کرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: در شرایطی که بیش از 3700 اتاق فکر و صدها شبکه فارسی زبان علیه نظام ما در حال فعالیت و به دنبال تطهیر رژیم منحوس پهلوی هستند، ما در چگونه بگوییم مشکل داریم.

وی با تاکید بر اینکه امروز نیازمند همایش های تبیینی هستیم و باید نقش موثر اقشار مختلف از جمله کارگران و کارآفرینان در پیشرفت و توسعه کشور مطرح شود تصریح کرد: همه اقشار و گروه ها زیر چتر انقلاب قرار دارند و باید در برگزاری مراسم و برنامه های چهلمین سال انقلاب اسلام از جبهه گیری های سیاسی پرهیز شود و نیازمند وحدت و همدلی هستیم.

صدفی با تاکید بر حضور آحاد جامعه در این مراسم خاطر نشان کرد: با توجه به تقارن ایام دهه فجر با ایام فاطمیه، باید احترام ایام فاطمیه حفظ شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: