• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-1384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان خبر داد:

به‌روز شدن حقوق کارگران زغال‌سنگ

مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ استان کرمان از به به‌روز شدن حقوق ها خبر داد و اظهار کرد: تمامی بدهی به کارگران مستقیم تسویه شده و مزایای پایان کار کارگران 92 تا 96 نیز پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "سامان مرتاض" امروز 13 آذرماه در حاشیه نشست خبری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان پیرامون موضوع تبیین برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: با وجود تلاش دشمنان ایران و انقلاب برای سیاه نمایی، تمامی تحریم ها، نقشه‌ها و تبلیغات رسانه‌ای دشمنان نتیجه عکس داده است.

وی افزود: در هفت ماهه سال جاری 7 درصد افزایش تولید زغالسنگ نسبت به سال گذشته داشته ایم و تولید ما نسبت به سال 95 میزان 25 درصد افزایش داشته است.

مرتاض با اشاره به به‌روز شدن حقوق ها تصریح کرد: تمامی بدهی به کارگران مستقیم تسویه شده و مزایای پایان کار کارگران 92 تا 96 نیز پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با اشاره به اینکه کارگاه خیاطی برای تولید لباس کارگران راه اندازی شده، بیان کرد: تقسط و پرداخت بدهی تامین اجتماعی انجام، تهاتر بدهی مالیاتی که طی سی سال انباشته شده بود پرداخت شده و این تنها گوشه ای از خدمات نظام است.

وی در پایان گفت: سیاه نمایی های دشمنان انقلاب صرفا در جهت ضربه روحی و روانی به مردم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: