• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-1787-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

دبیر ستاد اقامه نماز استان کرمان:

نماز؛ در کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر است

دبیر ستاد اقامه نماز استان کرمان کاهش آسیب‌های اجتماعی را یکی از اثرات نماز دانست و بیان کرد: تجربه نشان داده که هرچه پایه های نماز در جامعه پررنگ‌تر باشد آثار آن چشمگیرتر خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت‌الاسلام "مهدی عرب‌پور" صبح امروز 13 آذرماه در ششمین اجلاس استانی نماز با محوریت شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز گفت: باید اجلاس استانی نماز که سالی یکبار برگزار می شود، با صدای «حی علی الصلاه» به صدا در بیاید تا همه توجه ویژه و حرکت مضاعف در ترویج این فریضه الهی داشته باشد، همچنین هر سال باید یک موضوع و بحث تخصصی و مرتبط با نماز توسط اساتید شرکت کننده در این اجلاس مطرح شود تا افراد موثر قدم‌هایی در ترویج نماز بردارند..

وی ادامه داد: به همت ستاد اقامه نماز استان کرمان، مسابقه کتاب خوانی کتاب «خانه بهشتی» در دو ماه گذشته برگزار شد که در آن 2 هزار و 600 نفر از هم استانی‌ها شرکت کردند که به 60 نفر جوایزی اهدا خواهد شد.

دبیر ستاد اقامه نماز استان کرمان کاهش آسیب‌های اجتماعی را یکی از اثرات نماز دانست و بیان کرد: معتقدیم که باید در کنار اجلاس استانی نماز، حرکت‌های دیگری که موثر در ترویج فرهنگ نماز است برگزار شود و انتظار داریم از نقش آفرینی این عرصه از جمله ائمه جماعات، مربیان پرورشی و ... که به عنوان منادیان امر نماز و دعوت کننده به نماز می باشند، دعوت جدی به عمل آید زیرا هرچه پایه های نماز در جامعه پررنگ‌تر باشد آثار آن چشمگیرتر خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: