• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-3614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : دریافتی

استاندار کرمان خبر داد:

کاهش تلفات ناشی از تصادفات در استان طی 8 ماهه گذشته سال جاری/نصب 110 دوربین پایش تصویری تا پایان سال

استاندار کرمان گفت: فاز نخست مرکز پایش تصویری کرمان با 110 دوربین تا پایان سال جاری راه اندازی می شود.

 به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" به همراه اعضای شورای تامین استان از مرکز فرماندهی و کنترل و سیستم کال سنتر نیروی انتظامی بازدید کرد.

در این بازدید از سوی استاندار کرمان بر ضرورت تسریع و راه اندازی فاز اول سیستم پایش تصویری استان و اصلاح رفتارهای ترافیکی، کاهش تصادفات و تلفات شهری و جاده ای تاکید و مقرر شد فاز اول مرکز استان تا پایان سال جاری به تعداد 110 سیستم پایش تصویری راه اندازی شود.

استاندار کرمان و رئیس شورای تامین استان در این بازدید در جریان طرح تجمیع خطوط 110 که از ابتدای مهرماه سال جاری در استان راه اندازی شده است، قرار گرفت.

این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس های شهروندان در سطح مناطق 23 گانه بوده که روزانه به طور متوسط بیش از 6 هزار تماس با آن برقرار می شود.

فدائی در ادامه با ابراز رضایت از کاهش تلفات ناشی از تصادفات در 8 ماهه نخست سال جاری، تاکید کرد: این روند کاهشی با استمرار فعالیت های آموزشی و آگاه سازی، اصلاح نقاط حادثه خیز، بهبود رفتارهای ترافیکی و تقویت دوربین های پایش تصویری تداوم خواهد یافت.

فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این بازدید گفت: حدود 60 درصد تماس هایی که با مراکز 110 در سطح استان برقرار می شود، در قالب های مشاوره و راهنمایی توسط همکاران پلیس پاسخ داده می شود و 35 درصد آنها با حضور عملیاتی واحدهای پلیس مورد رسیدگی قرار می گیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: