• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-2114-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

رئیس روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه خبر داد:

شرکت 1618 نفر در مسابقه بزرگ حفظ سوره واقعه و مزمل در رفسنجان و انار

رئیس  روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه با اشاره به ثبت نام  2100 نفر در سومين دوره مسابقه بزرگ حفظ سوره واقعه و مزمل در شهرهاي رفسنجان و انار و سرچشمه، گفت: از این تعداد 1618 نفر صبح امروز پنجشنبه 8 آذر ماه در این مسابقه شرکت کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمدرضا رجب پور اظهار کرد: مسابقه بزرگ حفظ سوره واقعه و مزمل در شهرهاي رفسنجان، انار، سرچشمه و پاريز توسط روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه به صورت همزمان ساعت 9 صبح امروز پنجشنبه هشتم آذر ماه برگزار شد.

وي با بيان اينکه اين مسابقه علاوه بر شهروندان، ويژه کارکنان مس سرچشمه نيز بود، افزود: از مجموع تعداد شرکت کنندگان در اين مسابقه، 1311 نفر از رفسنجان، 223 نفر از شهرستان انار ، 84  نفر از شهر سرچشمه و پاريز بودند.

رجب پور ادامه داد: این مسابقه قرآنی صبح امروز با حضور شرکت کنندگان در شهر رفسنجان در دانشگاه وليعصر (عج)، در شهرستان انار در دانشگاه آزاد اسلامي و در  شهر سرچشمه در سينما آزادي شهر سرچشمه برگزار شد که برخی مسئولان این شهرستانها نیز از محل آزمون بازدید کردند.

رئیس روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه تاريخ قرعه کشي و اهداي جوايز را دوشنبه 19 آذر ماه در تالار خيام دانشگاه ولي عصر(عج) رفسنجان ذکر و تصريح کرد: به نفر اول مبلغ 30 ميليون ريال، نفر دوم مبلغ 20 ميليون ريال و نفر سوم مبلغ 10 ميليون ريال اهدا مي شود ضمن آنکه 8 هديه پنج ميليون ريالي به کارکنان شاغل در مس سرچشمه، 22 هديه پنج ميليون ريالي به ساير شرکت کنندگان و 50 هديه نفيس غير نقدي نيز براي اين مسابقه در نظر گرفته شده است.

رجب پور در ادامه با بیان اینکه این سومین دوره برگزاری مسابقات قرآنی توسط روابط عمومی مجتمع سرچشمه بود، خاطرنشان کرد: در آزمون حفظ سوره یس که اردیبهشت ماه برگزار شد، ۱۲۳۲ نفر در رفسنجان، ۴۲۶ نفر در انار و ۱۹۳ نفر در سرچشمه شرکت کردند و در دومین مسابقه قرآنی که حفظ قرآن سوره های حشر و حجرات در شهریور ماه بود 1557 نفر شرکت کردند.

رئیس روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج فرهنگ قرآنی در بین شهروندان رفسنجان، انار، سرچشمه و پاریز دانست و تصریح کرد: امیدواریم برگزاری این مسابقات بهانه ای برای حفظ قرآن و حفظ قرآن نیز مقدمه ای برای فهم قرآن و فهم قرآن پشتوانه عمل به قرآن در زندگی ما باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: