• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-585-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان تاکید کرد:

لزوم پرهیز از مسائل جناحی و سیاسی در برنامه‌های دهه فجر

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: تاکید بر این است که برنامه ها جنبه تبیینی و مردمی داشته و از مسائل جناحی و سیاسی پرهیز شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مهدی صدفی" امروز 6 آذرماه در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان کرمان با اشاره به برگزاری هشتمین جلسه ستاد اظهار کرد: ستاد از خردادماه کار خود را آغاز کرد، 26 کارگروه تشکیل شده و سیاست ها به صورت دستورالعمل از مرکز اعلام شده و برنامه هایی نیز در استان تدوین، تصویب و به شهرستان ها و کارگروه ها ابلاغ شده است.

وی افزود: در همه شهرستان های استان، بخش ها، دهستان ها و روستاهای دارای جمعیت فعالیت داریم و در این مناطق برنامه هایی در حد توان و تجمعات را خواهیم داشت.

صدفی تصریح کرد: تاکنون قریب به 150 عنوان و سرفصل برنامه تدوین شده و در قالب فعالیت های علمی، فرهنگی، هنری، قرآنی، نمایشگاهی، رسانه ای و مراسم در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: با توجه به تقارن ایام دهه فجر با ایام فاطمیه، تاکید بر رعایت شئونات است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به برنامه های مردمی اظهار کرد: تاکید بر این است که برنامه ها جنبه تبیینی و مردمی داشته و از مسائل جناحی و سیاسی پرهیز شود.

"محمدرضا علیزاده" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز در این جلسه با اشاره به تدوین 40 عنوان برنامه فرهنگی و هنری در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان، برگزاری جشنواره ملی بازی های رایانه ای خلیج فارس، نمایش فیلم های مرتبط با انقلاب اسلامی در سینمای هنر و تجربه، برگزاری شب های شعر، داستان و خاطره در کرمان و شهرستان ها، برگزاری 40 شب نشاط و شادابی در مناطق روستایی و عشایری استان کرمان از جمله این برنامه هاست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: