• دوشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-485-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده سپاه ثارالله کرمان:

مسئولین باید پاسخگو باشند

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: شرایط انقلاب این است و همه مسوولان باید پاسخگو باشند و مقام معظم رهبری تاکید دارند که "همه مسوولان از رده بالا تا پایین نوکر مردم هستند".

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار"غلامعلی ابوحمزه" امروز پنجم آذرماه در نشست "هنر استان کرمان در آینه نقد و نظر"(هم اندیشی هنرمندان، صاحب نظران فرهنگی و مسوولان) اظهار کرد: در همه موضوعات در کشور دیدگاه انقلابی، غیرانقلابی و ضد انقلاب را داریم و اگر قرار است یک شیوه و روش منطقی را در موضوع فرهنگ پیاده کنیم، باید یک مبنا را بپذیریم که آن افکار و اندیشه امام و رهبری است و نمی توانیم سلیقه ای عمل کنیم.

وی افزود: اگر به دنبال راهکارهای منطقی و عقلایی هستیم، باید واقعیت های موجود را دیده و براساس آن راهکارهای منطقی را ارائه کنیم.

ابوحمزه در ادامه با اشاره به نظرات و دغدغه های هنری و فرهنگی مطرح شده تصریح کرد: کارگروه هایی در زمینه مسائل مطرح شده تشکیل و روی آنها کار شود. پیگیری ادامه یابد و اولویت بندی و در جلسات بعدی به طور وسیع تر و قوی تر به آن پرداخته و به تصمیمات قابل اجرایی برسیم.

وی با اشاره به کم نظیر بودن چنین نشستی بیان کرد: آنچه که در سطح استان نیاز داریم، مطالبه گری است و باید فعالان عرصه هنر و فرهنگ مطالبه گر بوده و مسوولان پاسخگو باشند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: شرایط انقلاب این است و همه مسوولان باید پاسخگو باشند و مقام معظم رهبری تاکید دارند که "همه مسوولان از رده بالا تا پایین نوکر مردم هستند".

"محمدرضا علیزاده" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز در این نشست با اشاره به مسائل مطرح شده اظهار کرد: برای رسیدن به اهداف نیازمند هم افزایی بیشتری هستیم و بخشی از حمایت ها به دستگاه های مختلف برمی گردد.

وی افزود: باید با تعامل و هماهنگی نهادهای مربوطه، ضعف ها برطرف شود و حرکت به سمتی است که فعالیت ها توسط خود هنرمندان انجام شود اما نیاز به حمایت دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: