• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-687-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مسوول مرکز راهبردی و دبیرخانه اقشار بسیج کرمان:

بسیج کلید طلایی برای عبور از موانع پیش روی یک ملت آزادی‌خواه است


مسوول مرکز راهبردی و دبیرخانه بسیج اقشار سپاه ثارالله استان کرمان گفت: بسیج کلید طلایی برای عبور از موانع پیش روی یک ملت آزادی خواه است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "نیازعلی حیدری زاده" امروز سوم آذرماه در نشست پرسش و پاسخ مسوولان اقشار تخصصی بسیج با خبرنگاران اظهار کرد: هفته بسیج امسال کار خود را با شعار محوری "بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت" آغاز کرده است.

وی افزود: برنامه های این هفته از 29 آبان آغاز شده و اقتصاد مقاومتی، خدمت رسانی، سازندگی، استکبارستیزی، جهاد و روشنگری و بسیج، 40 سال افتخار محور برنامه های بسیج در این هفته است و اقشار بسیج براین اساس برنامه های خود را تنظیم کرده ند.

حیدری زاده تصریح کرد: بسیج در مسیر هدف خود و به منظور ترویج و استحکام بخشی به تفکر انقلاب اسلامی در جامعه، سازماندهی جدیدی برای گسترش ظرفیت نخبگان تعریف کرده و برنامه ها در تمام لایه های بسیج پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: بسیج کلید طلایی برای عبور از موانع پیش روی یک ملت آزادی خواه است و برای مبارزه با تحریم ها و پیشرفت خط شکن و مظهر وحدت و خدمت رسانی است.

مسوول مرکز راهبردی و دبیرخانه بسیج اقشار سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه مجموعه بسیج 22 قشر دارد، گفت: بسیج یک اندیشه مبتنی بر عقل است و در کارهایی که وارد می شود به صورت تخصصی و بر پایه اصول است.

به گزارش ایسنا، "کارآموزیان" مسوول بسیج رسانه استان کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه تشکیل شده و کمیته های تخصصی اعضاء در حوزه های اجتماعی، سیاسی، مطالبه گری رسانه ها، سواد رسانه ای و ... تشکیل شده و علاقمندان به هر حوزه می توانند در کمیته ها مشارکت کنند.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره ابوذر در اواخر آذرماه جاری افزود: تاکنون 400 ارسالی به جشنواره اثر داوری شده و روز برگزاری جشواره منتخبین معرفی خواهند شد.

همچنین "حسین باقری" مسوول سازمان بسیج کارگری سپاه ثارالله استان کرمان در این نشست با اشاره به اینکه جامعه هدف ما کارخانجات، شهرک های صنعتی و معادن است، گفت: کمک به پیاده سازی فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال از اهداف راهبردی ماست و در این راستا سرکشی از کارخانجات، برگزاری رزمایش خدمت رسانی و برگزاری شیفت ایثار را انجام داده ایم.

وی با اشاره به اینکه شیفت ایثار طرح ملی و در واقع انجام کار با روحیه جهادی است که یک روز در شهریورماه در سطح کشور اجرا شد، افزود: افزایش 20 درصدی تولید در معادن به ویژه معدن پابدانا کوهبنان نتیجه شیفت ایثار بود و این کار از معادن آغاز شده و به کارخانجات تسری پیدا خواهد کرد.

باقری تصریح کرد: برگزاری شیفت ایثار را در راستای افزایش بهره وری در معادن استان آغاز کردیم.

وی بیان کرد: بسیج کارگری در حل و فصل اعتصابات کامیون داران و حل مشکل از طریق برگزاری جلسات با مسوولان مربوطه نقش مهمی داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: