• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-587-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مسوول بسیج هنرمندان کرمان:

در حوزه مدیریت فرهنگی و هنری استان ضعف داریم

مسوول بسیج هنرمندان سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در حوزه مدیریت فرهنگی و هنری شهر و استان ضعف داریم و بسیج یکی از ماموریت های مهم پیش روی خود را در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب ارائه مدلی کارشناسانه و کارآمد در عرصه فرهنگی و هنری استان کرمان قرار داده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ابوذر حسینی نسب" امروز سوم آذرماه در نشست پرسش و پاسخ خبرنگاران با مسوولان اقشار بسیج اظهار کرد: انجمن ها هشتگانه ای در بسیج هنرمندان استان فعال است که برنامه های مختلفی تا پایان سال در دست تولید داریم.

وی افزود: بسیج هنرمندان تلاش می کند الگوی مدیریت فرهنگی و هنری استان را ارائه کند و همه سازمان های فرهنگی هنری در این زمینه گنجانده شده اند.

حسینی نسب تصریح کرد: در حوزه مدیریت فرهنگی و هنری شهر و استان ضعف داریم و بسیج یکی از ماموریت های مهم پیش روی خود را در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب ارائه مدلی کارشناسانه و کارآمد در عرصه فرهنگی و هنری استان کرمان قرار داده و تلاش می کنیم با همکاری و هم اندیشی مسوولان و هنرمندان در این راستا تلاش کنیم.

به گزارش ایسنا، "امین مهدی پور" مسوول سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: 5 صنف قضات، وکلاء، سردفتران، دفاتر ازدواج و طلاق و اساتید و دانشجویان حقوقی در قشر ما حضور دارند.

وی افزود: ارائه مشاوره های حقوقی رایگان تحت عنوان یاوران عدالت، پیگیری آموزش همگانی حقوق در راستای ارتقاء آگاهی حقوقی آحاد مختلف مردم از طریق اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان و برگزاری دوره حقوقدان طراز جمهوری اسلامی از جله فعالیت های بسیج حقوقدانان است.

وی با اشاره به اینکه 12 آذر روز قشر بسیج حقوقدانان است، افزود: برگزاری کارگاه های مختلفی در زمینه آیین دادرسی مدنی و کیفری، سواد رسانه ای و ... برای فعالان این صنف برگزار کرده ایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: